reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

reklama
Tak to jest ze niektóre dziewczyny nie wiedzą co to zaparcia. Ja z tym też miałam lekki problem przed ciąża także spodziewałam się że jak zajdę to problem się nasili. Co do kapusty kiszonej to pomaga ale w taki sposób że muszę się napić trochę soku z kapuchy to się kończy zazwyczaj biegunka więc tak źle i tak nie dobrze..
 
Zaparcia miałam okolo tygodnia ale przeszły.
Ja mam 167cm a waga to wstyd mówić, może nie ogromna, ale chudziutka to ja nie jestem haha
Dziewczyny bierzecie jakieś witaminy? Nie znam się na tym, duphastonu zostało mi na tydzień i chciałabym się jakoś suplementować mimo wszystko
Ja biore doppel herz mama teraz.
 
Jeśli chodzi o witaminy to ja biorę tylko kwas foliowy. Moja lekarka uznała że do 12 tyg nic więcej mi nie potrzeba, później wprowadzi mi jakieś dodatkowe witaminy.
 
Zaparcia miałam okolo tygodnia ale przeszły.
Ja mam 167cm a waga to wstyd mówić, może nie ogromna, ale chudziutka to ja nie jestem haha
Dziewczyny bierzecie jakieś witaminy? Nie znam się na tym, duphastonu zostało mi na tydzień i chciałabym się jakoś suplementować mimo wszystko

Ja biorę Prenatal Uno
 
reklama
Ja biorę tylko Pregna plus :)

Co do zaparć, przed ciążą szału nie było - teraz chyba mogę się spodziewać jedynie pogorszenia ;) co do jakiegoś sposobu na nie, sama nie wiem...
 
Do góry