reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

U nas nie ma darmowych. Gin mówił że usg kosztuje 250 zł w klinice plus test kolejne 250 zł więc 500 zł. Ale chyba się zdecyduje tym razem. Można oczywiście zrobić pełne genetyczne ale to już koszt 2000 zł.
 
reklama
Ja jestem z Sosnowca i poleciła mi 2 miejsca, jedno dość blisko więc tam w piątek zajrzę się zapisać, bo będę w okolicy. Nie pamiętam nazwy teraz, ale fajnie że darmowe :) Zawsze trochę kasy w kieszeni.
Szkoda że akurat 12-13 tc wypada mi w sesji i ciężko będzie się umówić ale zobaczymy
Wczoraj tez mi lekarka wspominala o Sosnowcu ale ma mam blizej do Bytomia.
 
Jak mnie dzisiaj boli głowa [emoji22] chce mi rozerwać ja ... wzięłam już tabletkę, ale tak naprawdę mało co ból się zmniejszył i będę musiała powtórzyć pewnie ... paracetamol jest za słaby na moje bóle głowy jak już są
 
reklama
Moze zimne oklady pomoga ? Mnie ratuje to na migreny

U mnie takie zwykle metody nie pomogą :( niestety ..
Potrafię rozpoznać u mnie ból który przejdzie po drzemce, a który potrzebuje jednak tabletki, bo nie przejdzie tylko jeszcze się zwiększy ... i normalnie to ibuprofen w wysokiej dawce muszę wziasc,ale teraz nie można takich leków ..
 
Do góry