reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2019

reklama
Za 2h mam wizytę tak się boje ze się cała trzęsę i płacze że nie chce tego USG ... Niby jestem gotowa na najgorsze ale taki mam stres
Trzymamy kciuki!! Ja mam o 18:30 wizytę dzisiaj i jestem przerażona nie mniej, niż Ty.. :( Też niestety wiem, że może być różnie, bo ciąża zagrożona. Mam serce w gardle od wczoraj..
 
Dziewczyny, czy Was też tak męczy ból piersi? Zwłaszcza w nocy? W dzień jest wszystko super, a w nocy budzie się praktycznie co chwilę, bo niewazne na którym boku się położę, spać się nie da :D :(
Tez tak mialam:( Od paru dni jest lepiej; wciaz najbardziej mnie bolą gdy wstaje rano po nocy
 
Trzymam kciuki mocno za nas wszystkie :)
Mimo tego, że u mnie dzidzia nieplanowana to nie wyobrażam sobie juz, ze moze jej nie być. Ma być i kropka... staram się nie nastawiac, bo potem będzie bolało, juz chce byc po
 
reklama
Do góry