reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

reklama
Za 2h mam wizytę tak się boje ze się cała trzęsę i płacze że nie chce tego USG ... Niby jestem gotowa na najgorsze ale taki mam stres
Trzymamy kciuki!! Ja mam o 18:30 wizytę dzisiaj i jestem przerażona nie mniej, niż Ty.. :( Też niestety wiem, że może być różnie, bo ciąża zagrożona. Mam serce w gardle od wczoraj..
 
Dziewczyny, czy Was też tak męczy ból piersi? Zwłaszcza w nocy? W dzień jest wszystko super, a w nocy budzie się praktycznie co chwilę, bo niewazne na którym boku się położę, spać się nie da :D :(
Tez tak mialam:( Od paru dni jest lepiej; wciaz najbardziej mnie bolą gdy wstaje rano po nocy
 
Trzymam kciuki mocno za nas wszystkie :)
Mimo tego, że u mnie dzidzia nieplanowana to nie wyobrażam sobie juz, ze moze jej nie być. Ma być i kropka... staram się nie nastawiac, bo potem będzie bolało, juz chce byc po
 
reklama
Do góry