reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Wiataj Magdab81 :) Ja mam 37. O badaniach pierwszych z krwi napisalam dzisiaj wczesniej- jakie mam zrobic( ide jutro). Potem mam refundowane prenatalne w 12tc.
 
reklama
Ja mam wykupiony juz pod koniec czerwca urlop na tydzien ale nie wiem czy mozna jechac bo czytalam w internecie ze ze wzgl na zmiane ciśnienia nie mozna :/
W pierwszym trymestrze znajoma że studiów pojechała w góry i poronila, trafiła tam na pogotowie i lekarz się dziwił że lekarze nie ostrzegają przed wyjazdami w gory. Powiedział że jest duża różnica ciśnień i pewnie to było powodem, bo mają sporo takich przypadkow. Więc myślę że w pierwszym trymestrze lepiej sobie darować mimo że nie zdarza się to jakoś może często ale jednak... A po co sobie coś później zarzuca. Natomiast w 2 trymestrze myślę że można jechać chociaż najlepiej to skonsultować z lekarzem.
 
W pierwszym trymestrze znajoma że studiów pojechała w góry i poronila, trafiła tam na pogotowie i lekarz się dziwił że lekarze nie ostrzegają przed wyjazdami w gory. Powiedział że jest duża różnica ciśnień i pewnie to było powodem, bo mają sporo takich przypadkow. Więc myślę że w pierwszym trymestrze lepiej sobie darować mimo że nie zdarza się to jakoś może często ale jednak... A po co sobie coś później zarzuca. Natomiast w 2 trymestrze myślę że można jechać chociaż najlepiej to skonsultować z lekarzem.
No wlasnie tak slyszalam ze cos z tym cisnieniem jest. Ja bym byla w 4 mc ale i tak sie troche boje wszyscy z rodziny mowia zebysmy sobie darowali. Nawet nie wiem czy pytac lekarza zobacze co wyjdzie na usg i moze wtedy porusze ten temat. Sama nie wiem do konca.
 
Pierwszy ciążowy zakup mam za sobą :)
IMAG4308.jpg
w h&m parka ciążowa z 220zl na 60przeceniona i mąż mi kazał zamówić na zimę. W ostateczności jak coś by poszło nie tak to sie sprzeda. Choc jest też duzo miejsca na chuste nosidło pod spodem. A mi sie jeszcze zdarza nosić :)
 
Pierwszy ciążowy zakup mam za sobą :)Zobacz załącznik 969850w h&m parka ciążowa z 220zl na 60przeceniona i mąż mi kazał zamówić na zimę. W ostateczności jak coś by poszło nie tak to sie sprzeda. Choc jest też duzo miejsca na chuste nosidło pod spodem. A mi sie jeszcze zdarza nosić :)
Super ! Niezla cena. Ja sie właśnie zastanawialam jak sie wcisne w kurtke zimowa i kozaki :D nawet nie wiem ile wazyc bede
 
Super ! Niezla cena. Ja sie właśnie zastanawialam jak sie wcisne w kurtke zimowa i kozaki :D nawet nie wiem ile wazyc bede
Gdyby nie ta cena w życiu bym nie kupiła kurtki zimowej w maju. A niestety nie mam żadnej luzniejszej na stanie. Wszystkie moje ciążę tak przebiegały że zima z brzuchem mnie omijała :)
 
Cześć dziewczyny,
Mam na imię Magda, mam 38 lat, trójkę dzieci ( 10, 8, 4 lat) mieszkam w Siedlcach. To moja piąta ciąża - termin na 6. 12. czyli teraz to 9+5 tc. Na pierwszej wizycie (z NFZ) 24 kwietnia lekarka zrobiła usg potwierdzającą ciążę - wszystko w porzadku: serce bije wielkość płodu pokrywa się z terminem - kolejną wizytę z usg genetycznym wyznaczyła na 24 maja. Mam pytanie do tych z was, które przekroczyły 35 rok życia - czy wy dostałyście do zrobienia jakieś dokładniejsze badania ( ja tylko glukozę, morfologie, grupę krwi i mocz ogólny)? I czy też macie takie długie odstępy między wizytami. Mi nawet nie założyła karty ciąży. .Zobacz załącznik 969843
Witaj! Gratulacje !
 
reklama
Gdyby nie ta cena w życiu bym nie kupiła kurtki zimowej w maju. A niestety nie mam żadnej luzniejszej na stanie. Wszystkie moje ciążę tak przebiegały że zima z brzuchem mnie omijała :)
Bo wlasnie latem mozna trafic chyba tylko na takie perełki. I dobrze ze.kupilas bo zima to pewno beda same drogie. A ta bardzo fajna :)) w koncu jak rodzimy w grudniu to w sam raz sie przyda.
 
Do góry