reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

No właśnie nie!!!!! Mówiłam mu, że chce i mogę zapłacić prywatnie ale on mi na to, że to niepotrzebne teraz i dopiero w 12 tygodniu. I że niby to szkodliwe dla dziecka robić usg tak wczesnie. No i teraz się zastanawiam czy iść prywatnie czy odpuścić i czekać. W ogóle mnie tylko obmacal, powiedział że macica normalnych rozmiarów i rozpulchniona, pobrał cytologie i tyle. Badania zleci dopiero 16 mają na wizycie. A usg ok. 4 czerwca.
O matko co za....ja mam na każdej wizycie robione usg i nie wyobrażam sobie żeby mi nie zrobił a gdyby było tak szkodliwe to by w ogóle nie robili ....a jak coś się dzieje to można szybko zareagować jakieś tabletki itd....
 
reklama
O matko co za....ja mam na każdej wizycie robione usg i nie wyobrażam sobie żeby mi nie zrobił a gdyby było tak szkodliwe to by w ogóle nie robili ....a jak coś się dzieje to można szybko zareagować jakieś tabletki itd....
No to jest taki dziadek starej daty i mówił, że jak się nic nie dzieje to po co :/ no zła jestem po co to ta wizyta jak nic nie zrobił :(
 
ja bym poszła prywatnie. a jak ciąża pozamaciczna to jak sprawdzi? Bez sensu. Moj lekarz też nie robi usg co wizyte ale żeby potwierdzić ciążę zawsze
Dokładnie. Mój lekarz też nie robi co wizytę i nawet bym nie chciała bo nie wydaje mi się że usg jest zupełnie obojętne dla dziecka ale bez przesady do 12 tyg to bym nie wytrzymala :)
 
ja bym poszła prywatnie. a jak ciąża pozamaciczna to jak sprawdzi? Bez sensu. Moj lekarz też nie robi usg co wizyte ale żeby potwierdzić ciążę zawsze
Dokładnie a jak ciąża pozamaciczna to przecież ryzykowne dla kobiety... Idź prywatnie. Dlatego ja chodzę do ginekologów tylko prywatnie. Wtedy od razu inne podejście
 
Cześć dziewczyny :) Byłam dzisiaj na pierwszym USG, to 6t. i 4d. Ciąża potwierdzona. Maleństwo rośnie odpowiednio i ma już 0,5 mm Serduszko bije, mogłam już to usłyszeć Bardzo się cieszę, chociaż po wizycie ponownie brązowe plamienie. Sądzę, że po prostu musiała mi coś uszkodzić na ostatniej wizycie, gdy pobierała mi cytologię i z tego te plamienia. Nie wspominała nic o żadnym krwiaku, więc tak sobie to tłumaczę. Kolejna wizyta za 3 tygodnie, wtedy też założy mi kartę ciąży.

PS. Załączam zdjęcie do archiwum. :D
 

Załączniki

  • USG 1 kopia.jpg
    USG 1 kopia.jpg
    450 KB · Wyświetleń: 35
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Cześć dziewczyny :) Byłam dzisiaj na pierwszym USG, to 6t. i 4d. Ciąża potwierdzona. Maleństwo rośnie odpowiednio i ma już 0,5 mm Serduszko bije, mogłam już to usłyszeć Bardzo się cieszę, chociaż po wizycie ponownie brązowe plamienie. Sądzę, że po prostu musiała mi coś uszkodzić na ostatniej wizycie, gdy pobierała mi cytologię i z tego te plamienia. Nie wspominała nic o żadnym krwiaku, więc tak sobie to tłumaczę. Kolejna wizyta za 3 tygodnie, wtedy też założy mi kartę ciąży.

PS. Załączam zdjęcie do archiwum. :D

Hej!
W czwartek miałam usg - też dostałam leciutkiego brązowego plamienia.
Nie ma się co martwić - te rejony są bardzo ukrwione w czasie ciąży. Jeśli nie ma żadnych bólów, to pewnie nic złego :)
 
reklama
Do góry