reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

A który to tydzień? Ja póki co stanik musiałam nowy kupić bo mm wszystkie za małe tak mi piersi napuchly... A normalnie mam bardzo małe piersi
Staniki to już prawie 2tyg temu kupiłam. Dopiero 6+4 tj 7tc.
Ja rozumiem, że to normalne. Ale bardziej niż mdłości i pobolewania brzucha męczy mnie ukrywanie brzucha :D. Sama już nie wiem jakie ciuchy kupować. Do mega szczupłych nigdy nie należałam raczej średnich 36/30/40 zależy co. Przed świętami kupiłam sukienkę 42 by ukryć brzuch i tak rzuca się w oczy od boku
 
reklama
Staniki to już prawie 2tyg temu kupiłam. Dopiero 6+4 tj 7tc.
Ja rozumiem, że to normalne. Ale bardziej niż mdłości i pobolewania brzucha męczy mnie ukrywanie brzucha :D. Sama już nie wiem jakie ciuchy kupować. Do mega szczupłych nigdy nie należałam raczej średnich 36/30/40 zależy co. Przed świętami kupiłam sukienkę 42 by ukryć brzuch i tak rzuca się w oczy od boku
Miało być 36/38/40
 
Dziewczyny też macie już taki większy lekko ksztaltny brzuch? Już w większość spodni się nie mieszcze. I coraz trudniej mi go ukryć. Muszę iść na zakupy ale co nie przymierze to widać brzuch. A jeszcze z 4/5 tyg chciałabym go "trzymać w tajemnicy"
Jeszcze mieszczę się w spodnie, ale czuję, że jest ciaśniej. Muszę guzik rozpinać. Więc raczej już się przerzuciłam na sukienki do pracy.
 
Dziewczyny też macie już taki większy lekko ksztaltny brzuch? Już w większość spodni się nie mieszcze. I coraz trudniej mi go ukryć. Muszę iść na zakupy ale co nie przymierze to widać brzuch. A jeszcze z 4/5 tyg chciałabym go "trzymać w tajemnicy"

Mnie się tez pokazał delikatnie brzuszek. Jestem bardzo szczupła i brzuch zawsze miałam płaski, teraz jest widoczny i odstaje. W spodnie tez ciężko się mam zmieścić, po południu odpinam guzik bo mi ciasno.
Na szczęście mam prace biurowa i mogę sobie pozwolić na sukienki, tylko nie mam ich zbyt dużo, więc muszę podjechać na małe zakupy [emoji6]
 
Hej
Ja wlasnie wróciłam z zakupow. Ja tez mialam zawsze bardzo male piersi a teraz mam gigantyczne. Wiec musialam kupic stanik ale wybralam taki materialowy fajny. Do tego kupilam legginsy bo w jeansy o ile sie mieszcze to niestety boli mnie brzuch juz od.guzika jakos tak dziwnie uciska. I mnie brzuch jakos sie duzo nie zaokraglil co wlasnie ciagle mi w nim bulgocze i mam wrazenie ze woda sie zatrzymala. Na dodatek te cycki :p masakra
 
Cześć i ja dołączę do grudniówek :) Termin okolo 26 grudnia, dokładnie nie wiem bo mam mega nieregularne cykle po porodzie, ale końcówka grudnia :) narazie czekam na wizyte 30 kwietnia. Beta ładnie rośnie więc jestem w miarę spokojna :)
 
reklama
Cześć i ja dołączę do grudniówek :) Termin okolo 26 grudnia, dokładnie nie wiem bo mam mega nieregularne cykle po porodzie, ale końcówka grudnia :) narazie czekam na wizyte 30 kwietnia. Beta ładnie rośnie więc jestem w miarę spokojna :)

Witamy :)


Co do większego brzucha - zawsze jakieę tam wzdęcia (mniejsze lub większe) miewałam po jedzeniu, ale w te święta to była przesada hahaha - wyglądałam na 4-ty miesiąc a nie pierwsze tygodnie :p
 
Do góry