reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

reklama
Witam wszystkie Mamusie :) Przeczytałam całe forum od deski do deski i nadszedł czas się ujawnić :) Mam na imię Agnieszka, 32 lata i to moja druga ciąża (12tc), termin według om to 16.12. Mamy synka, już prawie 10latka. Bardzo proszę o dodanie do wątku prywatnego, bo bardzo się z Wami zżyłam, choć Wy mnie jeszcze nie znacie :)
 
Witam wszystkie Mamusie :) Przeczytałam całe forum od deski do deski i nadszedł czas się ujawnić :) Mam na imię Agnieszka, 32 lata i to moja druga ciąża (12tc), termin według om to 16.12. Mamy synka, już prawie 10latka. Bardzo proszę o dodanie do wątku prywatnego, bo bardzo się z Wami zżyłam, choć Wy mnie jeszcze nie znacie :)
Witamy i gratulujemy :-* super, że się ujawniłaś. Im nas więcej tym lepiej. Szacun za cały wątek :) zarezerwuj czas na wątek prywatny bo wiadomości tam również nie brakuje :)
 
Witamy i gratulujemy :-* super, że się ujawniłaś. Im nas więcej tym lepiej. Szacun za cały wątek :) zarezerwuj czas na wątek prywatny bo wiadomości tam również nie brakuje :)
Oj, czasu Ci u mnie dostatek :) od razu na pierwszej wizycie lekarz dał mi zwolnienie, bo jednak moje miejsce pracy to nie miejsce dla dzidziusia 8-) i tak sobie grzebałam w tych internetach i jak Was znalazłam to juz wiedziałam, że to jest to ♥
 
Witam wszystkie Mamusie :) Przeczytałam całe forum od deski do deski i nadszedł czas się ujawnić :) Mam na imię Agnieszka, 32 lata i to moja druga ciąża (12tc), termin według om to 16.12. Mamy synka, już prawie 10latka. Bardzo proszę o dodanie do wątku prywatnego, bo bardzo się z Wami zżyłam, choć Wy mnie jeszcze nie znacie :)
Witamy witamy i cieszymy sie ze kolejma mamusia zawitala w Naszych skromnych progach[emoji4] Ja wciaz czekam na dodanie do watku prywatnego tam produkcja pewnie pelna para l4 nam zbraknie zeby ogarnac [emoji6]
 
Oj, czasu Ci u mnie dostatek :) od razu na pierwszej wizycie lekarz dał mi zwolnienie, bo jednak moje miejsce pracy to nie miejsce dla dzidziusia 8-) i tak sobie grzebałam w tych internetach i jak Was znalazłam to juz wiedziałam, że to jest to ♥
Super. Odpoczywaj o dbaj o siebie ❤ bo o maluszka nie muszę wspominać ponieważ wiem że dbasz chociażby pójściem na zwolnienie. U mnie podobnie nie dość że odklejala się kosmowka (już po tym prawie nie ma sladu) to jeszcze nie ma pracy w markecie dla kobiet w ciąży. (Takie prawo weszło rok temu że mogą mnie zwolnić z obowiązku pracy więc lepiej ciągnąć l4 w sumie sami do tego namawiają )
 
reklama
Super. Odpoczywaj o dbaj o siebie ❤ bo o maluszka nie muszę wspominać ponieważ wiem że dbasz chociażby pójściem na zwolnienie. U mnie podobnie nie dość że odklejala się kosmowka (już po tym prawie nie ma sladu) to jeszcze nie ma pracy w markecie dla kobiet w ciąży. (Takie prawo weszło rok temu że mogą mnie zwolnić z obowiązku pracy więc lepiej ciągnąć l4 w sumie sami do tego namawiają )
Wiem o Waszych troskach i problemach :) przeżywałam je razem z Wami, cieszyłam się razem z Wami i płakałam razem z Wami... A teraz będziemy cieszyć się i przeżywać razem :) ja już stresa łapię, bo we wtorek mam wizytę... mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku i dzidzia ma się dobrze ♥
 
Do góry