reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Właśnie wracam od lekarza. Moje dziecko ma książkowe parametry. I najprawdopodobniej to DZIEWCZYNKA!!!!! Ale nie na 100% bo się wiercilo

Hej, z który to tydzień, że udało się sprawdzic płeć ? Tez byliśmy z mężem na genetycznym w piątek i nie było widać [emoji17] bobas się tak ułożył, że nie było szans i na dodatek miał czkawkę [emoji3]
 
reklama
Ja wczoraj byłam na wizycie i się trochę zmartwiłam. 12+5tc i nie miałam robionego usg i jeszcze nie dostałam zlecenia, namiarów na usg genetyczne a jestem 4 miesiące po poronieniu i zdziwiłam się ze lekarka nie chce sprawdzić czy wszystko jest ok. Powiedziała tylko, że skoro 2 tyg temu dostałam zdjęcie z usg i było wszystko ok to nie ma potrzeby robienia genetycznych badań bo to nie jest moja pierwsza ciąża po 35r życia. Rozwaliło mnie to. Wie któraś z was jaki koszt jest prywatnie zrobienia takiego genetycznego usg? A kolejna wizyta za miesiąc.

Ja płaciłam prywatnie 250zł plus badania wolnego beta hCG i papp-a razem około 350zł
 
reklama
Cześć dziewczyny ! Jestem tu nowa. Może napiszę krótko o sobie na początek : Jestem w 11tyg ciąży 10+4 po 4 latach starań. To jest moja trzecia ciąża, pierwszą poroniłam natomiast druga była ciążą pozamaciczną. Obydwie poprzednie ciąże przeżyłam bardzo... Od roku przestałam o tym myśleć, odpuściłam nawet przestałam liczyć dni płodne i owulacje i pach ! Udało się !!! Przed pierwszym USG byłam przerażona, byłam pewna że sytuacja powtórzy się, i lekarz przy badaniu powie że w macicy nic nie ma i kolejna diagnoza ciąży pozamacicznej. Jednak wydarzył się cud ❤️ Wszystko jest w porządku, ciąża i fasolka rozwija się prawidłowo. Oszacowany termin na 29grudnia.
Pozdrawiam was serdecznie brzuchatki ❤️
 
Do góry