reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

reklama
Wiem o Waszych troskach i problemach :) przeżywałam je razem z Wami, cieszyłam się razem z Wami i płakałam razem z Wami... A teraz będziemy cieszyć się i przeżywać razem :) ja już stresa łapię, bo we wtorek mam wizytę... mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku i dzidzia ma się dobrze ♥
Będzie dobrze. Wierzę w to ❤ trzymam kciuki :-*
 
Hej, jestem z Wami od początku, ale się nie udzielałam. Mam na imię Gosia, 30 lat.
Termin mam na 20 grudnia, to moja trzecia ciąża. Mogę prosić o dostęp do wątku prywatnego, bo tu jakoś pusto się zrobiło a bardzo się przyzwyczaiłam do codziennego podczytywania Was
Z pewnością otrzymasz dostęp tylk o będziesz musiała troszkę poczekać [emoji846][emoji870]
 
Wiem o Waszych troskach i problemach :) przeżywałam je razem z Wami, cieszyłam się razem z Wami i płakałam razem z Wami... A teraz będziemy cieszyć się i przeżywać razem :) ja już stresa łapię, bo we wtorek mam wizytę... mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku i dzidzia ma się dobrze ♥
Ja tez mam w ten wtorek wizytę i boje się bardzo...
 
reklama
Do góry