reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Macie już imiona wybrane takie które wiecie że mają być i tyle ? ;D takie które Wam się podobały przed dowiedzeniem się o ciąży ?;)
Ja jak urodzi się dziewczynka nazwę Oliwia
Synka nie mam pojęcia , mam już synka o imieniu Patryk ;) ale tak naprawdę to wybraliśmy to imię w ostatniej chwili;)

Podoba mi się też bardzo dla dziewczynki imię LiLianna (Lili , Lilia, Lilusia, Lilka) ale niestety siostra nazwała tak naszego psa, podoba mi się też imię Wiktor ale zaczyna być popularne bardzo i co drugi chłopiec ostatnio to Wiktor;)
My z chłopakiem już od dawna mamy dla dziewczynki wypatrzone dwa - Felicja i Łucja, ale zdecydowaliśmy, że teraz będzie to pierwsze. A z chłopcem jest ogromny problem, bo podobają się nam totalnie inne i dwa w których się zgadzamy, ale żadne z nas nie jest zachwycone to Franek i Ignacy. Ale to jeszcze kwestia do dyskusji [emoji23]

A co do terminu na grudzień, to ja zawsze sobie obiecywałam, że tak się będę starać, żeby nie rodzić na koniec roku. No i masz ;) Ale doszłam do wniosku, że super termin, bo maluch akurat na wiosnę - lato będzie już taki fajny

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Macie już imiona wybrane takie które wiecie że mają być i tyle ? ;D takie które Wam się podobały przed dowiedzeniem się o ciąży ?;)
Ja jak urodzi się dziewczynka nazwę Oliwia
Synka nie mam pojęcia , mam już synka o imieniu Patryk ;) ale tak naprawdę to wybraliśmy to imię w ostatniej chwili;)

Podoba mi się też bardzo dla dziewczynki imię LiLianna (Lili , Lilia, Lilusia, Lilka) ale niestety siostra nazwała tak naszego psa, podoba mi się też imię Wiktor ale zaczyna być popularne bardzo i co drugi chłopiec ostatnio to Wiktor;)

Haha...mi też się bardzo podoba Lilianna albo Liliana (naprawdę mam duży dylemat którą wersję wybrać), ale jak u Was w rodzinie pies się tak wabi to faktycznie chyba nie macie wyboru i u Was to imię odpada, a dla chłopca chyba Miłosz. Zobaczymy czy w kolejnych miesiącach się nie zmieni, ale chcieliśmy coś wybrać już na początku ciąży, bo jak powiemy rodzinie i znajomym to wszyscy zaczną rzucać swoje propozycje, że się aż pogubić można :)
 
Ja dla dziewczynki chciałabym Amelia. Ładnie po polsku, ale i po angielsku to bez problemu się przeczyta.

Dla synka nie wiem, a czuję że będzie chłopiec więc może powinnam się na tym skupić haha
 
Ja chciałam Lilianna, mam tak na 3 nawet, ale chłopak się nie zgodził. I Miłosz podoba się nam obojgu ale już 2 są w rodzinie [emoji23]
 
Ja dziś ciężka noc, koszmary miałam :/ Do tego w jeansy się ledwo dopinam także dziś sukienka. Mdli mnie od rana coraz mocniej, jutro idziemy na komunię i mam nadzieję że wytrzymam
 
U mnie czuje, że będzie chłopak.
Imię pozostawie do wyboru Arkowi chociaz nie wiem czy to dobry pomysł, bo on chciał Armin dla chłopca). Arka rodzice zmarli 4 lata temu i zastanawiam się czy nie dać Anna po teściowej (złota kobieta była). Ja bym chciała Wiktor lub Aurelia. Mam już Natalie, Monikę i Fabiana.
 
reklama
Gdzieś chyba na naszym wątku któraś pisała o metodzie ramzi (?) odczytywania płci z usg w 6 tc. Nie wierzę co prawda w takie rzeczy, ale wychodziłby syn u mnie [emoji23]
 
Do góry