reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Gdzieś chyba na naszym wątku któraś pisała o metodzie ramzi (?) odczytywania płci z usg w 6 tc. Nie wierzę co prawda w takie rzeczy, ale wychodziłby syn u mnie [emoji23]

No to takie chyba bardziej dla zabawy. To jest kompletnie nie udowodnione. Ale dla fun zawsze można sobie zgadywać :D
 
reklama
No to takie chyba bardziej dla zabawy. To jest kompletnie nie udowodnione. Ale dla fun zawsze można sobie zgadywać :D
Pewnie że tak, dopiero po usg będę w miare pewna ale i tak nie na 100%, tyle słyszałam o pomyłkach i niespodziankach przy porodzie, że i tak postawię na uniwersalną wyprawkę [emoji4]
Ja do 8 miesiąca byłam chłopcem ponoć [emoji14]
 
Nie byłam tutaj jeden dzień i tyle postów, że przeczytałam tylko część :)

Jakby był chłopiec, zawsze chciałam Kubusia :) Kubuś i Kuba mi się podoba, ale Jakub już nie :D i nie chce imienia, które odmienia się na trzy tzn Jakub, Kuba, Kubuś :D i tak ostatnio mi wpadł do głowy Adrian :) fajne, może być Adrianek lub Adrian, nie są tak popularne a bardzo ładne :) a dla dziewczynki nie mam pojęcia... Ale Oliwia faktycznie ładne !! :) Ale oliwka mi się już nie podoba, bo kojarzy mi się z oliwką do ciała :D będzie u nas ciężko.

Co do płci, będziemy mieć to USG genetyczne (czy prenatalne?) w trakcie 13 tygodnia i lekarz powiedziała, że nieraz ładnie widać płeć już wtedy. A niekiedy coś może powiedzieć, ale może się to jeszcze zmienić :)

Czy wy też widzicie po sobie, że jesteście większe ? Mój mąż twierdzi, że nic nie widac może odrobinę a ja widzę ewidentnie, że jest mnie więcej.
 
Ale nadrukowalyscie stron... :) nie ma co sluchac zawistnych kolezanek bo to ewidentnie zazdrość przemawia nie rozumiem co je tak satysfakcjonuje ze sie takiej kobitce z hustawka hormonów smutno zrobi? Niech im myszy buty zjedza.

Dzisiaj mialam straszny sen czyli zaczynaja sie nocne horrory.

Ja wg tej metody okreslania plci powinnam miec synusia wg kaledarza chińskiego tez. Wg mojego meza tez haha:).

Jak ogladam ubranka to wogole nie podobaja mi sie dziewczece. Moze to podswiadomosc u mnie dziala. A moze dzidzia daje znac ze w rozu nie bedzie do twarzy hihi.

Ktos dzisiaj wizytuje?
My dzisiaj w planach kolejny dzien lezingu z herbatka z cytrynka i mlekiem z czosnkiem
Wczoraj uzylam tantum verde bo myślałam ze mi gardło peknie tak mnie piekło

Dzisiaj mam wrażenie ze ciagle mam tam mokro jakies mega ilosci sluzu i ciagle sprawdzam wkladke...
 
Co do imion jestem w lesie. Nie mam kompletnie pomyslu. Zawsze chcialam dla chlopca Szymon ale moj cos tam burczy pod nosem ze niee.. Dla corki Milenka Malwinka a typy mojego meza slysze od pierwszej ciazy i zawsze otwiera mi sie scyzoryk w kieszeni takze moze pomarzyć. Patrycja Sonia Lena. Nigdy w zyciu. Ladne imiona ale nie dla nas nie czuje tego i koniec kropka
 
Co do imion jestem w lesie. Nie mam kompletnie pomyslu. Zawsze chcialam dla chlopca Szymon ale moj cos tam burczy pod nosem ze niee.. Dla corki Milenka Malwinka a typy mojego meza slysze od pierwszej ciazy i zawsze otwiera mi sie scyzoryk w kieszeni takze moze pomarzyć. Patrycja Sonia Lena. Nigdy w zyciu. Ladne imiona ale nie dla nas nie czuje tego i koniec kropka
Ja tez kompletnie jestem w tyle. Mojemu podoba sie karolinka co dla mnie nie ma szans zeby przeszlo. Mi sie podoba julia oktawia a dla.chlopaka franek albo antos ale znowu jemu sie nie podoba :D
 
Ja często miewam koszmary w nocy, ale teraz coraz częściej i wcale się nie wysypiam.
Ubranka dla dziewczynek też mi się nie podobają, w ogole mnie do tych falbaneczek i różu nie ciągnie, więc nawet jak by była córa to będzie niebieska haha
Mi się imion podoba od groma ale ciężko coś wspólnie wybrać.

I też mi się wydaje, że powoli powoli zaczyna być widać brzuszek, dosłownie odrobinkę coś ruszyło
 
reklama
Hehe dużo imion które wymieniliście przewinęło się i u nas ale np Amelia bardzo mi się podoba jednak namnożyło się u nas w okolicy pełno Amelek , co sobie wymyślę zaraz w okolicy jest pełno hehe ;D
Milena bardzo ładne imię moja siostra ma tak na imię mówimy na nią Mila
Krystian jest tez ładnym imieniem dla chłopca niestety mój brat tak się nazywa :D
Dla chłopca będę mieć ciężki orzech do zgryzienia chociaż już też myślałam poprostu o Kubie , mój mąż zaproponował Aleksander ale nie jestem do końca przekonana :)

Co do ubranek ja za to bedac już w ciąży i nie wiedzac o niej oglądałam już ubranka dla dziewczynek i mówiłam kiedy ja będę znów wybierać ubranka ??? A tu się okazało tak szybko hehe ;)

U mnie po nocy bolu krzyża i brzucha wyskoczył brzuch i jest dosyć widoczny i na wadze wskoczyło 0.2 kg ;)
 
Do góry