reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

reklama
Ci ludzie naprawde spokoju nam nie darza. Zapytaj sie jej czy byla z wami w łóżku ze wie lepiej [emoji23]
Moja kolezanka z pracy dzisiaj z następnym tekstem ze ,,glupio tak rodzic na swieta ze dziecko 1 prezent bedzie mialo a nie dwa [emoji30]" po prostu zalamka..grudzien to fajmy miesiac jak i pozostale a urodziny zawsze mozna przed swietami wyprawic ..

Tez to zawsze słyszałam, bo sama jestem z 10/12 ;)
Głupia mentalność ludzka / nie uzdrowisz ;)
 
Tak czytam Was i powiem ale Wam fajnie dziewczyny , przed Wami szykowanie wyprawki sama przyjemność ❤️ przepiękne ubranka dla dzieci , wybieranie wózka, łóżeczka ❤️ ja niestety o tym nie myślę bo mam pełno ubranek ale jeśli będzie dziewczynka to kilka różowych rzeczy zakupie hehe bo wiadomo nie będzie chodzić w chłopięcych rzeczach , chociaż powiem Wam że dla takich maluszków rzeczy są w większości uniwersalne ;) ja się troszkę boje kupować tych różowych rzeczy przed narodzinami dziecka gdyby lekarz powiedział jaka płeć bo to różnie bywa ;) ale w szafie czeka też już jedna piękna sukieneczka tak w razie czego ;) Gdy przyniosę rzeczy że strychu będzie to dla mnie jak rozpakowanie prezentów na święta hehehehe ;)
Jeśli macie możliwość to bierzcie pewnie od rodziny , takie ubranka nie służą długo , dziecko tak szybko wyrasta z nich że to szok , ja niestety musiałam kupować wszystko ale nieraz kupowalam przepiękne rzeczy w komisie dla dzieci :)
Dopiero jak dziecko skończy ponad rok to tak naprawdę dłużej pochodzi :) ale wiedziałam że będzie dla drugiego dziecka ta sterta ubranek i mam jeszcze siostrę i dwóch braci więc ich obdaruje później ;)

Moja mama trzymała nawet moje ubranka i mi dała ale jak wiadomo raczej nic ciekawego ;D

Co do koleżanki nie ma co się przejmować takimi komentarzami, przekonałam się jak ludzie mogą być okropnie zazdrośni nawet jak nie chcą mieć póki co dzieci a to dlatego że ciąża to stan wyjątkowy i my jesteśmy wtedy wyjątkowe ;) gorsze są zazdrosne koleżanki co nie mogą mieć dzieci i im nie wychodzi ...
 
Ci ludzie naprawde spokoju nam nie darza. Zapytaj sie jej czy byla z wami w łóżku ze wie lepiej [emoji23]
Moja kolezanka z pracy dzisiaj z następnym tekstem ze ,,glupio tak rodzic na swieta ze dziecko 1 prezent bedzie mialo a nie dwa [emoji30]" po prostu zalamka..grudzien to fajmy miesiac jak i pozostale a urodziny zawsze mozna przed swietami wyprawic ..
Hahahahahha koleżanka na poziomie mojego 13 letniego brata który powiedzial to samo tyle że jemu wybaczam bo jest jeszcze młody
 
Macie już imiona wybrane takie które wiecie że mają być i tyle ? ;D takie które Wam się podobały przed dowiedzeniem się o ciąży ?;)
Ja jak urodzi się dziewczynka nazwę Oliwia
Synka nie mam pojęcia , mam już synka o imieniu Patryk ;) ale tak naprawdę to wybraliśmy to imię w ostatniej chwili;)

Podoba mi się też bardzo dla dziewczynki imię LiLianna (Lili , Lilia, Lilusia, Lilka) ale niestety siostra nazwała tak naszego psa, podoba mi się też imię Wiktor ale zaczyna być popularne bardzo i co drugi chłopiec ostatnio to Wiktor;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hej dziewczyny. Wy też macie takie koszmarne noce? Nie umiem się ułożyć do snu. Zawsze spałam na brzuchu, a teraz podświadomość mi nie pozwala
Ja jedne bodziaki kupiłam wczoraj, to było silniejsze ode mnie [emoji23] Ale za 3zł no to szkoda nie wziąć, a kiedyś trzeba zacząć... jak myślę, że nie mam totalnie nic to mi aż slabo, tyle zakupów czeka. Ale nie ma nic przyjemniejszego niż bobaskowe zakupy
Znam ten ból... Ja dosłownie wszystko oddałam po dzieciach, bo więcej po prostu nie planowałam. Ale już koleżanki mi zbierają, także z zakupami się wstrzymam do września (pewnie i tak coś kupie )

Moje pierwsze dziecko miało być chłopcem.. Miało, bo urodziłam w 34 tygodniu i babka do mnie na porodów e, że mam śliczną córkę. A ja dowalilam "to na pewno moje?" Trzeba było widzieć ich miny. Nie muszę chyba dodawać, że wszystko miałam niebieskie kupione?
 
Ostatnia edycja:
Kochane bo mi jedna podniosla cisnienie znajoma .....wrrr....lekarz pow ze skonczone 10tygodni i zaczety11 tydzień na usg mi pokazał 10+1 a ona mi wpiera ze to nie możliwie ze to najwyżej 9+5 ogarnijcie to bo mi się cisną nuw cenzurowane słowa
Może koleżanka ma zapędy ginekologiczne skoro wie lepiej od lekarza, to zaproponuj, że będziesz do niej na wizyty chodzić. Będzie się kłócić o 2 dni w jedną czy drugą stronę...
 
Tak czytam Was i powiem ale Wam fajnie dziewczyny , przed Wami szykowanie wyprawki sama przyjemność ❤️ przepiękne ubranka dla dzieci , wybieranie wózka, łóżeczka ❤️ ja niestety o tym nie myślę bo mam pełno ubranek ale jeśli będzie dziewczynka to kilka różowych rzeczy zakupie hehe bo wiadomo nie będzie chodzić w chłopięcych rzeczach , chociaż powiem Wam że dla takich maluszków rzeczy są w większości uniwersalne ;) ja się troszkę boje kupować tych różowych rzeczy przed narodzinami dziecka gdyby lekarz powiedział jaka płeć bo to różnie bywa ;) ale w szafie czeka też już jedna piękna sukieneczka tak w razie czego ;) Gdy przyniosę rzeczy że strychu będzie to dla mnie jak rozpakowanie prezentów na święta hehehehe ;)
Jeśli macie możliwość to bierzcie pewnie od rodziny , takie ubranka nie służą długo , dziecko tak szybko wyrasta z nich że to szok , ja niestety musiałam kupować wszystko ale nieraz kupowalam przepiękne rzeczy w komisie dla dzieci :)
Dopiero jak dziecko skończy ponad rok to tak naprawdę dłużej pochodzi :) ale wiedziałam że będzie dla drugiego dziecka ta sterta ubranek i mam jeszcze siostrę i dwóch braci więc ich obdaruje później ;)

Moja mama trzymała nawet moje ubranka i mi dała ale jak wiadomo raczej nic ciekawego ;D

Co do koleżanki nie ma co się przejmować takimi komentarzami, przekonałam się jak ludzie mogą być okropnie zazdrośni nawet jak nie chcą mieć póki co dzieci a to dlatego że ciąża to stan wyjątkowy i my jesteśmy wtedy wyjątkowe ;) gorsze są zazdrosne koleżanki co nie mogą mieć dzieci i im nie wychodzi ...
Dokladnie:)to juz ich problem jak sobie z emocjami nie radzą;) a co ciuszków to fakt ja pamietan przy pierwszym szał normalnie a polowy nie zdążył ubrać haha dlatego teraz będę madrzejsza;)
 
reklama
Dokladnie:)to juz ich problem jak sobie z emocjami nie radzą;) a co ciuszków to fakt ja pamietan przy pierwszym szał normalnie a polowy nie zdążył ubrać haha dlatego teraz będę madrzejsza;)
Dokładnie tak a ile pięknych a niepraktycznych ubranek ;) ja za to będę teraz mądrzejsza co do siebie i sobie troszkę więcej kupię niż poprzednio ;) bo to lato się zbliza trzeba jakoś wyglądać ;)
Ale myślę o takich rzeczach które założę po ciąży też takie oversize , sukienki trapezowe itp;)
 
Do góry