reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

U mnie zawsze ubranka i wszystko szło z pokolenia na pokolenie, ale 1.5 roku temu urodziły się trojaczki, wszystko poszło do nich. Nikt się nie spodziewał dziecka, nawet się nie zapowiadało, także ubranka te małe wszystkie oddali, ale chociaż większe takie od 84 będę miała w spadku
Ale macie fajnie. My mamy bardzo mala.rodzine i nie mam po kim.odziedziczyc ubranek. Troche znajomi maja dac ale wiadomo ze roznice wiekowe miedzy dziecmi tez sa i w sumie jedna kolezanka ma coreczke ktora w czerwcu ma.roczek to po niej troche dostane.
 
reklama
No i stało się mój młodszy ma wiatrówkę (ospa wietrzna) :)
Tak czułam, ze przyniesie z przedszkola, bo było info w połowie kwietnia, ze dzieci chore , a jaki zbieg okoliczności - starszy miał jak chodziłam z młodszym w ciazy w tym samym czasie jakoś i teraz młodszy ma jak chodzę z najmniejsza fasolka ;)
Będzie towarzysz na cały tydz w domu ;)
 
Kochane bo mi jedna podniosla cisnienie znajoma .....wrrr....lekarz pow ze skonczone 10tygodni i zaczety11 tydzień na usg mi pokazał 10+1 a ona mi wpiera ze to nie możliwie ze to najwyżej 9+5 ogarnijcie to bo mi się cisną nuw cenzurowane słowa
 
Mi już bratowa worki po córce naszykowala i w niedzielę ma przywieźć na strych zaniose niech czekają jak bedzie dziewczynka to szwagier ma 3 córki 2×3latki i roczniaczka więc już ręce zaciera że ciuchy po dziewczynkach odda tak więc o ubranka nie mam się co martwić A jak dla chłopca to ostatnio nam się 2 urodziło i też się śmieją że mi coś odłożą
 
Kochane bo mi jedna podniosla cisnienie znajoma .....wrrr....lekarz pow ze skonczone 10tygodni i zaczety11 tydzień na usg mi pokazał 10+1 a ona mi wpiera ze to nie możliwie ze to najwyżej 9+5 ogarnijcie to bo mi się cisną nuw cenzurowane słowa

A co pisze na usg ? I Twoja znajoma wie lepiej kiedy ty dziecko ze swoim robiłaś ? [emoji847] dziwna kobieta
 
reklama
Kochane bo mi jedna podniosla cisnienie znajoma .....wrrr....lekarz pow ze skonczone 10tygodni i zaczety11 tydzień na usg mi pokazał 10+1 a ona mi wpiera ze to nie możliwie ze to najwyżej 9+5 ogarnijcie to bo mi się cisną nuw cenzurowane słowa
Ci ludzie naprawde spokoju nam nie darza. Zapytaj sie jej czy byla z wami w łóżku ze wie lepiej [emoji23]
Moja kolezanka z pracy dzisiaj z następnym tekstem ze ,,glupio tak rodzic na swieta ze dziecko 1 prezent bedzie mialo a nie dwa [emoji30]" po prostu zalamka..grudzien to fajmy miesiac jak i pozostale a urodziny zawsze mozna przed swietami wyprawic ..
 
Do góry