reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Miałam być Oskarek i mama mówi, że nie mogła uwierzyć do końca, a dużo czasu nie miała bo się 2 tyg przed terminem urodziłam haha.
Ciocia zaś ma nagranie z połówkowych na płytce i jest taka rozmowa, lekarz: no to gratuluję córeczki, a ciocia na to: cooo? żartuje pan? ma być syn!! nie wyjdę stąd aż nie będzie syn!!
No ale jest Amelka [emoji23]

Mi się dla chłopca podoba Bartłomiej, Leopold, Adam, Julian, Mieszko, Maksym i masa innych, a mój chłopak tylko Nataniel i tyle. Nie dogadamy się [emoji23]
 
reklama
My z chłopakiem już od dawna mamy dla dziewczynki wypatrzone dwa - Felicja i Łucja, ale zdecydowaliśmy, że teraz będzie to pierwsze. A z chłopcem jest ogromny problem, bo podobają się nam totalnie inne i dwa w których się zgadzamy, ale żadne z nas nie jest zachwycone to Franek i Ignacy. Ale to jeszcze kwestia do dyskusji [emoji23]

A co do terminu na grudzień, to ja zawsze sobie obiecywałam, że tak się będę starać, żeby nie rodzić na koniec roku. No i masz ;) Ale doszłam do wniosku, że super termin, bo maluch akurat na wiosnę - lato będzie już taki fajny

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
Mi każdy mówił grudzień ? Będzie najmłodszy w klasie .... No i masz przenosiłam mojego synka do 2 stycznia i każdy się cieszył a tu psikus kolejne na 15 grudnia haha ;D już nie przenoszę tyle ;D
 
Ja jeszcze na poprzednim badaniu miałam termin na 26 to myślałam właśnie, że może przenoszę. Ale ostatnio powiedziała, że trzymamy się 18 grudnia.. także nie ma już szans eh. A szkoda, ja jestem ze stycznia i fajna sprawa [emoji23]
 
Ja często miewam koszmary w nocy, ale teraz coraz częściej i wcale się nie wysypiam.
Ubranka dla dziewczynek też mi się nie podobają, w ogole mnie do tych falbaneczek i różu nie ciągnie, więc nawet jak by była córa to będzie niebieska haha
Mi się imion podoba od groma ale ciężko coś wspólnie wybrać.

I też mi się wydaje, że powoli powoli zaczyna być widać brzuszek, dosłownie odrobinkę coś ruszyło
Pokaz zdjęcie :)
 
Postaram się wieczorkiem jak nie zapomnę, bo na uczelnie już wyszłam :D Ja też chuda nie jestem, także brzuszek mam, ale wydaje mi się że nisko pod pępkiem się wybrzuszyło [emoji16]
 
U mnie tak troszkę brzuch się pokazal ;)
 

Załączniki

  • IMG_20190510_092531681.jpg
    IMG_20190510_092531681.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 83
Co do koszmarów to dzisiaj w śnie znalazłam w własnym ogrodzie rozkładające zwłoki 2 mężczyzn, uciekłam z ogrodu a potem z kimś nie pamiętam z kim poszłam te zwłoki pokazać a tam były więzione osoby młode między 20-30lat przez jakiegos kolesia, ciągle w strachu bo co chwile kogoś mordował na naszych oczach i też nas uwięził a na koniec kazał skakać z klifu do wody zebyśmy zginęli, oczywiście też był w moim ogrodzie. Klif na wsi, poroniony ten sen był ale w ciągłej obawie o życie. Musze spojrzeć w sennik. Co do imion nie chcemy się nastawiac bo czeka mnie decydująca kontrola w środę wiec czekam.
 
Dziewczyny padlam... Mala dorwala zdjęcie z usg i sie pyta co to no to ladnie odpowiadam zdjęcie no to padlo pytanie kto to mowie dzidzia a ona mowi nie ma mowie jej jest i pokazuje ze w brzuszku a ona mi mowi mama ma mam(zjadla) dzidzia
 
reklama
Do góry