reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Ja tez sie powstrzymuje przed kupnem ale mi przyjaciolka prezent zrobila bo przyjechala do mnie i dopiero po wizycie u gin jak wszystko bylo w porzadku dala mi body biale z napisami ze spodenkami szarymi i taka zabawkę wiecie ma glowke zwierzecia a ciało to mini kocyk ? Nie wiem czy wiecie o co mi chodzi od 0+ [emoji23]
 
reklama
Mnie bolą pachwiny. Nie jakoś bardzo i raz na jakiś czas, ale je czuję. Czytałam, że mogą bolec od rozciągania.
 
Ja tak myślę, że w 56 rozmiarze nie będę szaleć, dosłownie kilka kompletów, a raczej postawię na rozmiar większe. Co rozmawiam z kimś to mówi że te 56 to lada moment i za małe, a że ja się nie znam to zaufam[emoji23]
 
Ja tez sie powstrzymuje przed kupnem ale mi przyjaciolka prezent zrobila bo przyjechala do mnie i dopiero po wizycie u gin jak wszystko bylo w porzadku dala mi body biale z napisami ze spodenkami szarymi i taka zabawkę wiecie ma glowke zwierzecia a ciało to mini kocyk ? Nie wiem czy wiecie o co mi chodzi od 0+ [emoji23]
Tak wiem o co Ci chodzi:) mamy kilka takich ale malpka byla najlepszym usypiaczem hihi
 
Ja bym chciala juz cos kupować zeby poczuc ta ciaze (w tym lepszym znaczeniu) ta euforię te odliczanie ahh...
Ja tez bardzo. Sa dni gdzie mam na prawde dosc mdlsoci bol glowy same wiecie jak, jest i taki maly drobiazg jak kupno czegoś dla dzidzi to by bylo.cos ale poczekam jeszcze bo.sie troche boje tyle osob mowi zeby nie kupowac zae wczesnie. Poczekam chodz do 3 mc do tego 1 usg :p
 
Ja tak myślę, że w 56 rozmiarze nie będę szaleć, dosłownie kilka kompletów, a raczej postawię na rozmiar większe. Co rozmawiam z kimś to mówi że te 56 to lada moment i za małe, a że ja się nie znam to zaufam[emoji23]

U nas jeśli będzie chłopak to sporo ciuszków odkupie od koleżanki która urodziła teraz w styczniu, dlatego jakoś się nie rozpędzam, zresztą czeka nas remont w domu, malowanie więc jakoś mi się nie spieszy z rzeczami dla maleństwa, dopiero jak ogarnę sprzątanie po remoncie to zacznę kupować mebelki ciuszki itd. Remont dopiero w lipcu wiec mam nadzieje, że dotrwam bez zrobienia zakupów
 
reklama
U nas jeśli będzie chłopak to sporo ciuszków odkupie od koleżanki która urodziła teraz w styczniu, dlatego jakoś się nie rozpędzam, zresztą czeka nas remont w domu, malowanie więc jakoś mi się nie spieszy z rzeczami dla maleństwa, dopiero jak ogarnę sprzątanie po remoncie to zacznę kupować mebelki ciuszki itd. Remont dopiero w lipcu wiec mam nadzieje, że dotrwam bez zrobienia zakupów
U mnie zawsze ubranka i wszystko szło z pokolenia na pokolenie, ale 1.5 roku temu urodziły się trojaczki, wszystko poszło do nich. Nikt się nie spodziewał dziecka, nawet się nie zapowiadało, także ubranka te małe wszystkie oddali, ale chociaż większe takie od 84 będę miała w spadku
 
Do góry