reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

A musisz odstawić pytalas juz lekarza ?
Tak pytałam... Prolaktyna w ciąży ma wzrastać a mi te tabletki tak jakby to hamują dlatego mam ograniczona dawkę do końca 1 trymerru... Co do badań mam podobnie śniadań nigdy nie jadłam ale teraz bez pół kromki chleba nie ruszam się z domu :)
 
reklama
Witam sie pozno ale dzien zabiegany.
Brawa i gratulacje udanych wizyt :) oby tak dalej.
Rowniez wizytowalam dzisiaj stresa mialam wielkiego, bo nowy lekarz i jakos sama nje do konva wierzylam ze z ta ciaza sie uda. Wizyta przebiegla dobrze ciaza potwierdzona, widzialam bijace serduszko takze uff. Wiecej szczegolow nie znam dopiero na kolejnej wizycie sie dowiem (21.05) zlecona cala seria badan. :)

Powiem Wam ze z zaparciami nigdy problemow nie mialam praktycznie zawsze jak w zegarku, a teraz o zgroza.. za to dzisiaj z tych nerwow i stresow przed wizyta chyba z 5razy bylam w wc.
Piersi bola dalej ale juz jakby mniej, apetyt sredni jak wyobrazam sobie co moglabym zjesc to mnie cofa :/ najlepiej zjadam platki, ogorki kiszone, zupki.
ode mnie dzis tyle, lece spac bo jutro 12h w pracy mnie czeka.

Powodzenia na wizytach! :) :)
Ja jestem z Sosnowca i poleciła mi 2 miejsca, jedno dość blisko więc tam w piątek zajrzę się zapisać, bo będę w okolicy. Nie pamiętam nazwy teraz, ale fajnie że darmowe :) Zawsze trochę kasy w kieszeni.
Szkoda że akurat 12-13 tc wypada mi w sesji i ciężko będzie się umówić ale zobaczymy
Z ktorej czesci Sosnowca jestes bo ja rowniez :) gdzie polecili Ci prenatalne robic?
 
Z Pogoni :) Poleciła mi 2 miejsca, jedno gdzieś na Zagórzu nie pamiętam nazwy, a drugie Sante Clinic. I to chyba też jest na Zagórzu, kurcze coś źle zapamiętałam [emoji23]
 
Z Pogoni :) Poleciła mi 2 miejsca, jedno gdzieś na Zagórzu nie pamiętam nazwy, a drugie Sante Clinic. I to chyba też jest na Zagórzu, kurcze coś źle zapamiętałam [emoji23]
Ooo to bliziutko :) Zagorze to moje rejony i jest tu przychodnia Sante na al.Wolności.
 
Ooo to bliziutko :) Zagorze to moje rejony i jest tu przychodnia Sante na al.Wolności.
To właśnie tam się umówię, chociaż nigdy nie byłam w tamtych okolicach.
To badanie jest darmowe i wystarczy się umówić tak? Nie trzeba żadnego skierowania itp?
 
To właśnie tam się umówię, chociaż nigdy nie byłam w tamtych okolicach.
To badanie jest darmowe i wystarczy się umówić tak? Nie trzeba żadnego skierowania itp?
Ojjj tego czy darmowe nie jestem w stanie ci powiedziec najlepiej zadzwon sobie i spytaj, ja w 1ciazy robilam prywatnie w DG. A teraz jeszcze z lekarzem na ten temat nie rozmawialam.
Jesli kojarzysz gdzie jest Zagorze Mec to bez problemu trafisz :)
 
Jakoś trafię z mapami :D Dziś mi lekarka właśnie mowila, że darmowe dla kobiet ze Śląska i w tych dwóch miejscach, ale zadzwonie to dopytam. Bo w cenniku widzę, że 220zł, do tego 50zł za 3D/4D i 20zł płytka...
 
Cześć dziewczyny,
Trochę mam do nadrobienia [emoji28]
Co do wagi i wzrostu to mam 162 i 47kg wiec jestem bardzo szczupła. Teraz zaczęłam 9 tydzień i brzuszek lekko widoczny. Zawsze miałam wręcz wklęsły [emoji85]
Jeśli chodzi o problemy jelitowe, to niestety cierpię na zespół jelita drażliwego, każda zmiana żywienia odbija się na mnie ogromnie. Tym bardziej teraz, jednego dnia mam takie wzdęcia że ledwo żyje, natomiast następnego mam biegunkę [emoji849] mam nadzieje, że się to jakoś unormuje jak miną te cholerne mdłości [emoji849]
Ja wizytę mam 20.5 będzie go wtedy 11 i może dopiero wtedy dostanę jakies skierowanie na badania[emoji28] póki co miałam jedna wizytę w szpitalu gdzie miałam robioną inseminacje, zrobili usg i tyle. Fakt, że w Holandii ciąże uznają dopiero od 12 tc dlatego myśle, że dopiero na tej wizycie skierują mnie na badania.
Życzę wszystkim spokojnej nocy [emoji7]
IMG_1077.JPG
 
reklama
Bardzo dziękuję za ten tekst. Juz sie ma niego nawinelam. Najwidoczniej moi lekarze to stara szkola jednakze wszystko wskazuje na to ze te tylozgiecie nie jest w takim lekkim stopniu jak by sie moglo wydawac. Livze na to ze sie naprostuje pod wplywem dzidziusia. Zastanawiam sie jakie moga byc powiklania jesli ta macica jednak sie nie nastawi sama czy zagraza to dziecku? Bo samo nastawianie bylo praktykowane kiedys jednak prowadzilo czesto do poronienia. I ja się na to nie zdecyduje. Trudno niech sie dzieje co chce
 
Do góry