reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

reklama
Moje zdj.z wczoraj. Jakos ładniejszego nie moglam cyknąc :D 10tc ;)
 

Załączniki

  • IMG_20190506_105439.jpg
    IMG_20190506_105439.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 82
Mnie dla odmiany piersi prawie nie bolą tzn bolą ale tylko podczas dotykania albo jak zahaczę o sutek ale nie było do tej pory tak źle, więc pomyślałam że spoko i wczoraj byłam na usg piersi... myślałam że zabiję tą babę co mi robiła, z każdym dotknięciem urządzenia bolało mocno, a jak dotykała sutków to się na tym łóżko z bólu zwijałam i myślałam że zacznę krzyczeć [emoji4] Pod względem bólu na razie najgorsze 10 min w tej ciąży[emoji4]
a Wy miałyście usg piersi? podobno polecane w ciąży... okazało się że mam kilka małych torbieli co podobno normalne w ciąży ale się zastanawiam czy rzeczywiście i kiedy powinnam iść na kontrolę, bo lekarka nawet słowem się na ten temat nie odezwała

Torbiele kontroluje się poprzez usg czy nie rosną za bardzo ..
do 12tc mogą razem z hormonami, a później jeżeli jest wszytko ok to zaczyna się wchłanianie .. chyba, ze rosną nadal to wtedy lekarz działa najczęściej usunięcie ..
przechodziłam w drugiej ciazy - cysta wielkości pieści na jajniku lewym, ale skończyło się to bez ingerencji .. teraz tez mam ale dużo mniejsza na prawym ..
 
Ostatnia edycja:
Kochane 20 stron mam do nadrobienia takze to juz wieczorem. Relacje z wizyty jak macica sie nie nastawi to za 2 tygodnie czeka mnie nastawianie mam podwyzszony cukier we wszystkim mocz krew i na glukometrze jestem poprostu w szoku musze zrobic dodatkowe badania. Lekarka zrobila mi usg i dala zdjęcie ale ja tam nic nie widze bo bylo przez brzuch i kiepsko widac z powodu tej wrednej macicy. Ogólnie date porodu mam miec wg miesiaczki czyli 1.12 a dokladna dowiem sie po prenatalnych ale mam sie trzymac tego usg ze szpitala. Maluch rosnie serduszko bije


Dobrze że maleństwo rośnie zdrowo. ❤
A jak to można nastawić macice? Dla mnie to jak sci-fi , ale życzę Tobie aby samo się wszystko naprawilo.

Ja ledwo z pracy przyszłam i zaczęłam czytać,a tu już pół godziny zeszło :p

Wszystkim wczorajszym popołudniowym i dzisiejszym wizytatorkom gratuluję udanych wizyt.

U mnie od wczoraj około 20:00 znów wymioty wróciły. W pracy latalam 3 razy :errr: dziś 8tyg i 1 dzień od OM mam nadzieję, że max 2 tygodnie mnie jeszcze pomeczy i już bedzie lepiej .
Wizyta kolejna dopiero 28.05
 
Szczerze powiem że akurat w domu to ja siedzę non stop bo z synkiem i tak hehe chyba że na spacer się wybieramy a na zakupy to ja jeżdżę sporadycznie bo nienawidzę !;)
Jeżeli nie jest zaznaczone na zwolnieniu, żę musisz leżeć to nawet jeśli zus skontroluje cię w domu a ciebie nie bedzie to i tak nic tobie nie zrobią, dostaniesz tylko pismo o uzasadnienie gdzie w tym czasie byłaś, ale zasiłek musza wypłacić od drugiego miesiąca zwolnienia, za pierwszy płaci pracodawca. Co innego jeśli lekarz zaznaczy na zwolnieniu, że trzeba leżeć to faktycznie trzeba uważac jeśli chce się gdzieś wyjechać a nie są to wizyty lekarskie czy badania.
 
reklama
Do góry