reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

reklama
Aż się poplakalam bardzo wam współczuję teraz bardzo się stresuje jutrzejszą wizyta nie wiem czy 2 raz dała bym radę to udźwignąć liczę na to że jutro zobaczę już małego cudownego ludzika
Tak będzie;)ja w czwartek wizytuje i tez stresior juz jest ;)ale to normalne przed kazdą wizytą tak będziemy miały
 
Ja po wczorajszych waszych złych wiadomościach, też zaczęłam się stresować jutrzejszą wizytą... Ja jestem w 2 dniu 10 tc i ogólnie bolą mnie dziś trochu dziąsła, i to by było na tyle. Mnie reszta objawów ciążowych ominęła :) dziewczyny, a czy wy ćwiczycie coś w ciąży?? :)
 
Ja po wczorajszych waszych złych wiadomościach, też zaczęłam się stresować jutrzejszą wizytą... Ja jestem w 2 dniu 10 tc i ogólnie bolą mnie dziś trochu dziąsła, i to by było na tyle. Mnie reszta objawów ciążowych ominęła :) dziewczyny, a czy wy ćwiczycie coś w ciąży?? :)

Ja musiałam odpuścić ćwiczenia jakoś kole 6tc bo tak mnie mdłości męczyły i zmęczenie, ze nie dawałam rady, ale jak tylko wrócę do lepszego stanu wracam do cwiczen ... chociaż już zaczyna być lepiej wiec pewnie blizej 12tc wrócę do treningów ..
 
Ja po wczorajszych waszych złych wiadomościach, też zaczęłam się stresować jutrzejszą wizytą... Ja jestem w 2 dniu 10 tc i ogólnie bolą mnie dziś trochu dziąsła, i to by było na tyle. Mnie reszta objawów ciążowych ominęła :) dziewczyny, a czy wy ćwiczycie coś w ciąży?? :)
Ja dużo cwiczylam przed ciąża.. Teraz mimo że jest ok nie mogę ćwiczyć do odwołania... Lekarz mówił że nie ma co ryzykować. Jedynie długie spacery.
 
I jak to u was jest z jedzeniem i piciem? Zrezygnowałyscie z czegoś całkiem? Oczywiście alkohol to sprawa oczywista :) chodzi mi raczej o rzeczy które jadłyście a nie jecie ze względu na ciążę (ja np. czytałam że nie powinno się jeść kwaśnego mleka...). I jak u was z paznokciami hybrydowymi? :)
 
I jak to u was jest z jedzeniem i piciem? Zrezygnowałyscie z czegoś całkiem? Oczywiście alkohol to sprawa oczywista :) chodzi mi raczej o rzeczy które jadłyście a nie jecie ze względu na ciążę (ja np. czytałam że nie powinno się jeść kwaśnego mleka...). I jak u was z paznokciami hybrydowymi? :)
Ja zrezygnowałam z ukochanych brzuszków z łososia

Jeśli chodzi o hybrydy robiłam ale przy połowie męczyły mnie takie mdłości od zapachu że napewno nie powtórzę tego w ciąży ;D
 
Ja dużo cwiczylam przed ciąża.. Teraz mimo że jest ok nie mogę ćwiczyć do odwołania... Lekarz mówił że nie ma co ryzykować. Jedynie długie spacery.

Mi lekarz w 6 tygodniu powiedział, że nie ma przeciwwskazań i mogę ćwiczyć... Zdarza się też u mnie jazda na rowerze do pracy (około 6 km w jedną stronę). Dziecko i jego zdrowie jest najważniejsze, ale niestety u mnie mniejszy ruch i jedzenie - a niestety ciągle mam apetyt... Zaraz skutkuje większym brzuchem i niestety jednak chyba nie ciążowym ... :) I strasznie źle się z tym czuje..
 
reklama
Lista.jpg
Jak chcecie się dopisać, coś zmienić albo ja gdzieś się pomyliłam to już na priv zapraszam:) Jeśli pominęłam jakiegoś aniołka to też proszę o przypomnienie, chyba że mamy sobie nie życzą takiego upamiętnienia to usunę.
 
Do góry