reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

W sumie sorki z cytrusów pije sok pomarańczowy heh w sumie o to nie zapytałam. Ale chyba nie zaszkodzi? Ja zawsze sporo go pije że względu na Wit c która przyswaja wchłanianie żelaza wolę to nic brać kolejne tabletki.
 
reklama
Dobra na szybko dorzuciłam póki mi Dziecię pozwala do kompa podejść :) jak ktoś coś jeszcze to już wieczorem :)
0001.jpg
 
U mnie najgorsze jest to, że przed ciążą jak myślałam o plackach ziemniaczanych to sama myśl mnie odrzucała, bo to ocieka tłuszczem a teraz... Odwrotnie!!! :D wszystko co smażone bym pochłonęła ... (Oprócz mięsnych rzeczy) :)
 
Ja o czym bym nie pomyślała, wystarczy że powacham i mi sie odechciewa... Dzisiaj mdłości jakby lżejsze ale bez szału. Za to powoli mi ochota na kawe wraca. Ale nie odważę sie jeszcze napić.
 
U mnie najgorsze jest to, że przed ciążą jak myślałam o plackach ziemniaczanych to sama myśl mnie odrzucała, bo to ocieka tłuszczem a teraz... Odwrotnie!!! :D wszystko co smażone bym pochłonęła ... (Oprócz mięsnych rzeczy) :)
Dla mnie mięso moze nie istniec ☺ale placki ziemniaczane z jogurtem mmmm pycha
 
Hej, przykro mi z powodu wczorajszych smutnych wiadomości.. :( Tule i mocno trzymam kciuki żeby wszystko się ułożyło!! :* ja wizytę mam w czwartek rano i też nie mogę się doczekać czy wszystko będzie wporzadku.. Trzymam kciuki za wszystkie z Was które mają niebawem wizytę ❤️
 
reklama
Do góry