reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Właśnie napiszcie jak się czujecie? Ja dziś jestem 9t4d no i muszę powiedzieć że oprócz szybkiego meczenia i lekkiej senności to nic mi nie doskwiera.
No właśnie ja jestem 8+2 ale też już malo co odczuwam te nieprzyjemne dolegliwości , nieraz bolą mnie piersi jakby miało mi je rozerwac , nieraz zgaga łapie no i do niektórych rzeczy mam dalej wstręt ale tak to już jest oki tylko żeby nie zwiastowało to nic złego ;)
Dziś chyba zajadam stres , jeśli będzie wszystko dobrze to od jutra muszę wprowadzić jakieś zdrowe nawyki bo przez rok byłam na diecie i schudłam 30 kg to teraz jak się rzucę na niezdrowe przekąski zaraz będzie +60 ;D
 
reklama
Aż się poplakalam bardzo wam współczuję teraz bardzo się stresuje jutrzejszą wizyta nie wiem czy 2 raz dała bym radę to udźwignąć liczę na to że jutro zobaczę już małego cudownego ludzika
 
Właśnie napiszcie jak się czujecie? Ja dziś jestem 9t4d no i muszę powiedzieć że oprócz szybkiego meczenia i lekkiej senności to nic mi nie doskwiera.
Mi ciagle doskwiera sennosc ale i tak mniejsza niz na poczatku ciazy. Wymioty dalej mecza jesli zaraz po przebudzeniu czegos nie zjem, i wlasnie dzisiaj byly szybsze bo nie mialam nic do przekąszenia w domu. :/ Ogolnie mam w ciazy 2 rzeczy ktore bym mogla jesc ciagle - popcorn serowy i nektarynki !
 
No właśnie ja jestem 8+2 ale też już malo co odczuwam te nieprzyjemne dolegliwości , nieraz bolą mnie piersi jakby miało mi je rozerwac , nieraz zgaga łapie no i do niektórych rzeczy mam dalej wstręt ale tak to już jest oki tylko żeby nie zwiastowało to nic złego ;)
Dziś chyba zajadam stres , jeśli będzie wszystko dobrze to od jutra muszę wprowadzić jakieś zdrowe nawyki bo przez rok byłam na diecie i schudłam 30 kg to teraz jak się rzucę na niezdrowe przekąski zaraz będzie +60 ;D
Nawet tak nie myśl, nasze bobki już nam odpuscily i uznały po prostu ze nie będą mamusiom dokuczac ;)
 
Mi ciagle doskwiera sennosc ale i tak mniejsza niz na poczatku ciazy. Wymioty dalej mecza jesli zaraz po przebudzeniu czegos nie zjem, i wlasnie dzisiaj byly szybsze bo nie mialam nic do przekąszenia w domu. :/ Ogolnie mam w ciazy 2 rzeczy ktore bym mogla jesc ciagle - popcorn serowy i nektarynki !
Oooooo❤️ nektarynki jakie to dobre hehehehe dziś muszę kupić ! Mi strasznie śliwki smakują ❤️
 
Ja zdecydowanie muszę się zacząć pilnować z jedzeniem, bo jestem ciagle głodna i jak tak dalej pójdzie to zamienię się w kulkę
 
Hej dziewczyny
Ja wczoraj po tych smutnych wiadomosciach padlam nigdy nie czulam takiego zmeczenia. Usypialam.na stojaco bylo mi jak zwykle.niedobrze ale myslalam ze nie dojde do lozka taka bylam zmeczona. Wy tez tak macie ? Jutro mam wizyte o 16 trzymajcie kciuki. Na pewno da mi juz usg bo u mnie juz 10 tc wiec mowil ze pomiedzy 11-13 zrobimy usg a tam trzeba sie zapisac. Ja mam wizyty na nfz i mam je co 2-3 tyg. Pierwsza serie badan mialam na trzeciej wizycie. Ksiazeczke ciazy dostalam na 3 wizycie po badaniach krwi i tam bylo spr tetno plodu. Ja juz przytylam 2 kg :(
 
reklama
Aż się poplakalam bardzo wam współczuję teraz bardzo się stresuje jutrzejszą wizyta nie wiem czy 2 raz dała bym radę to udźwignąć liczę na to że jutro zobaczę już małego cudownego ludzika

Kochanie, Ty nie płacz tylko dbaj o siebie i Otaczaj dobrymi myślami [emoji255]
Wam nie wolno negatywnie myśleć!
 
Do góry