reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Dziewczyny ile kosztuja te 1 badania w ciazy ? Jutro sie wybieram i jedni mowia ze 150 zl inni ze 300 i tak sie zastanawiam skad ta rozbieznosc
Zalezy kochana ja zaplacilam 250 z usg i cytologią a nastepną 150 bo zakladał karte itd.a feraz idę w czwartek i mowił ze wizyty kolejne po 100zl
 
reklama
Ja za to nie mam przyjemnych snow - same koszmary, ale to wpływ hormonów u mnie tak działa - w każdej ciazy tak było :(

Mdłości nie wróciły takie jak były, są dużo delikatniejsze, wiec może faktycznie odpuszcza .. to już taki czwarty dobry dzień :D jak na dana chwile hi
 
Ja za to nie mam przyjemnych snow - same koszmary, ale to wpływ hormonów u mnie tak działa - w każdej ciazy tak było :(

Mdłości nie wróciły takie jak były, są dużo delikatniejsze, wiec może faktycznie odpuszcza .. to już taki czwarty dobry dzień :D jak na dana chwile hi
Super kochana ja od nd zaprzyjaźniam się z wc;(
 
My
 

Załączniki

  • 15572175511448986956662532999894.jpg
    15572175511448986956662532999894.jpg
    912,1 KB · Wyświetleń: 64
W Anglii badania pranetalne i pappa są darmowe, wiec nawet nie orientuje się ile one mogą kosztować . Ogólnie każde pobranie krwi czy skierowanie na jakieś badania nie są płatne i usg , chociaż przy zdrowej ciazy są tylko dwa, ale jak jest ich więcej z jakiś powodów to nie ma dodatkowych opłat wszytko na kasę chorych idzie ..
 
Kurde strasznie drogie te wasze badania .... Ja chodzę do ordynatora szpitala wspaniałego lekarza z doświadczeniem, spokojnego ciepłego i naprawdę poświęcającego czas pacjentce ( karze dzwonić z każdym pytaniem na jego prywatny numer a w razie czego umówi się w szpitalu na badanie ) i płace 100 zł z usg i wizyta
 
Właśnie napiszcie jak się czujecie? Ja dziś jestem 9t4d no i muszę powiedzieć że oprócz szybkiego meczenia i lekkiej senności to nic mi nie doskwiera.
 
reklama
Mi sie jakis miesiac przed zajsciem w ciaze snilo ze mam 7 letniego synka i szlismy na zakupy a mlody marudzil ze sie dlugo szykuje :biggrin2:
Pozniej jak juz bylam w ciazy to taki okolo roczny synek a ostatnio ze urodzilam dziewczynke wiec nie moge tego traktowac jako jakas podpowiedz bo tak czy tak sa tylko dwie opcje haha :)
 
Do góry