reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

reklama
Hejo! U nas też paskudna pogoda... Ale chciałam podpytac o coś innego. Czy lekarz Wam tak szybko puszcza do posłuchania bicie serca? Bo ja nie wiem czy jestem przewrazliwiona czy co ( Jak z tym imbirem ) ‍:D mi lekarz pokazał serduszka, ale powiedział że absolutnie nie można słuchać na tak wczesnym etapie, żeby fale nie zaszkodziły dzieciom... nie wiem czy to po poronieniu czy generalnie nie puszcza z dźwiękiem nikomu...Ale widzę, że większość z was albo słyszała już, albo usłyszy lada dzień :)
 
U mnie lekkie mdłości. Wymiotów na szczęście brak. Ale ciągle czuje ssanie w żołądku i notorycznie chce mi sie spać. U mnie w brzuch już poszlo i muszę wymienić garderobe. A to dopiero koniec 7tc
 
Czy ten niedobór progesteronu to w ciąży , czy przed. Ja badałam progesteron w 6t i 1 d , wynik 25. Mieści się w normie, ale przed ciążą miałam większy.
U mnie problem był też przed ciąża. Ogólnie to mam cykle bezowulacyjne i każdy badany hormon jest na granicy albo poza nią :p dlatego luteina towarzyszy mi przez 3 ciążę. Mam tylko nadzieję że uda się ją odstawić z końcem 1 trymestru, jak przy drugiej ciąży.
 
U mnie lekkie mdłości. Wymiotów na szczęście brak. Ale ciągle czuje ssanie w żołądku i notorycznie chce mi sie spać. U mnie w brzuch już poszlo i muszę wymienić garderobe. A to dopiero koniec 7tc

Ja jestem w 9tc i to okropne ssanie w sumie już mi przeszło póki co :) senność jest caly czas a co do brzucha to też mnie trochę wybulwiło pod pepkiem, kupiłam leginsy na gumce i tylko w nich pomykam, wczoraj do wyjścia z domu założyłam spodnie z wysokim stanem ale przy każdej możliwej okazji rozpinalam guzik bo było mi ciasno.
 
Hejo! U nas też paskudna pogoda... Ale chciałam podpytac o coś innego. Czy lekarz Wam tak szybko puszcza do posłuchania bicie serca? Bo ja nie wiem czy jestem przewrazliwiona czy co ( Jak z tym imbirem ) ‍:D mi lekarz pokazał serduszka, ale powiedział że absolutnie nie można słuchać na tak wczesnym etapie, żeby fale nie zaszkodziły dzieciom... nie wiem czy to po poronieniu czy generalnie nie puszcza z dźwiękiem nikomu...Ale widzę, że większość z was albo słyszała już, albo usłyszy lada dzień :)
Ja nieprecyzyjnie to ujelam: slyszalam raz a tak to widzialam bicie.
 
reklama
Ja nieprecyzyjnie to ujelam: slyszalam raz a tak to widzialam bicie.
[/QUOTE]

Tak tak, ale generalnie dużo z Was pisze, że słyszało serce chociaż ten raz, mój powiedział,że nie będzie mi wgl puszczał
 
Do góry