reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

U mnie maja tego calego doplerra czy cos wiec chyba polozna będzie sprawdzić czy serduszko bije. Wlasnie tez slyszalam ze te fale niw sa jakos tam super bezpieczne na bardzo wczesnym etapie.
 
reklama
Hej dziewczyny,
dołączam nieśmiało [emoji849]
Mam na imię Aneta. Dopiero co skończyłam 42 lata.
Jeśli się uda to w okolicach Wigilii urodzę trzecie dziecko.
Synowie mają 14 i 12 lat [emoji39]
Rok temu w 9 tyg. miałam ciążę obumarłą i indukowano poronienie.
Łyżeczkowania nie miałam, tabletki załatwiły temat.
Teraz nie potrafię się cieszyć.
W głowie myśl, że wszystko się może zdarzyć..Wiek też robi swoje.
Trzymam za nas wszystkie kciuki i serdecznie Was pozdrawiam [emoji4]

Witamy!
Proszę być dobrej myśli - na pewno wszystko będzie dobrze.

Ja leżę dzisiaj w łóżku, jestem super śpiąca... A miałam tyyyle zrobić dzisiaj :/
 
Hej dziewczyny,
dołączam nieśmiało [emoji849]
Mam na imię Aneta. Dopiero co skończyłam 42 lata.
Jeśli się uda to w okolicach Wigilii urodzę trzecie dziecko.
Synowie mają 14 i 12 lat [emoji39]
Rok temu w 9 tyg. miałam ciążę obumarłą i indukowano poronienie.
Łyżeczkowania nie miałam, tabletki załatwiły temat.
Teraz nie potrafię się cieszyć.
W głowie myśl, że wszystko się może zdarzyć..Wiek też robi swoje.
Trzymam za nas wszystkie kciuki i serdecznie Was pozdrawiam [emoji4]
Gratulacje i witamy!! Teraz musi być dobrze!!
 
Hejo! U nas też paskudna pogoda... Ale chciałam podpytac o coś innego. Czy lekarz Wam tak szybko puszcza do posłuchania bicie serca? Bo ja nie wiem czy jestem przewrazliwiona czy co ( Jak z tym imbirem ) ‍:D mi lekarz pokazał serduszka, ale powiedział że absolutnie nie można słuchać na tak wczesnym etapie, żeby fale nie zaszkodziły dzieciom... nie wiem czy to po poronieniu czy generalnie nie puszcza z dźwiękiem nikomu...Ale widzę, że większość z was albo słyszała już, albo usłyszy lada dzień :)
Można puścić, ale na krótko. Też zależy od jakości sprzętu. Jak stary to lepiej faktycznie nie.
 
Dziewczyny a wy tez macie tak (obecnie 9 tydzien) ze jak nie zjem co 3-4 h to tak mnie ssa w zoladku ze masakra a na dodatek jak sie mie zje to od razu mdli :(
 
Dziewczyny a wy tez macie tak (obecnie 9 tydzien) ze jak nie zjem co 3-4 h to tak mnie ssa w zoladku ze masakra a na dodatek jak sie mie zje to od razu mdli :(

Hej!u mnie tez 9 tydzien leci właśnie :) Ja zjem i za godzinę już mam straszne ssanie, a jak nie zjem to tak samo mdłości okropne mnie dopadają, więc chyba wszystko w normie ? :D ja cieszę sie każdymi objawami, nawet tymi nieprzyjemnymi :)

@Vinszka lekarz ma bardzo dobry sprzęt, ale widocznie nie daje słuchać tak wcześnie. Każdy ma jakaś swoją politykę, dobrze że chociaż usg dobre robi :)
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie, czy poza ginekologiem umawiacie się również do położnej? Jeśli tak to w jakim celu? Może to głupie pytanie, ale to moja pierwsza ciąża i jeszcze wielu rzeczy nie ogarniam ;)
 
Do góry