reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

reklama
Tak tak, ale generalnie dużo z Was pisze, że słyszało serce chociaż ten raz, mój powiedział,że nie będzie mi wgl puszczał
Ja bym zastanowila sie nad zmiana lekarza..
[/QUOTE]

Dlaczego?słuchanie na tym etapie bicia serca chyba nie ma większego znaczenia. Jest to tylko radość dla matki, a jeśli widać że serce miarowo bije to może faktycznie nie ma potrzeby słuchania w 6 tc. Później mam nadzieję, że mi puści, ale myślę że to będzie ktg dopiero.
 
Dlaczego?słuchanie na tym etapie bicia serca chyba nie ma większego znaczenia. Jest to tylko radość dla matki, a jeśli widać że serce miarowo bije to może faktycznie nie ma potrzeby słuchania w 6 tc. Później mam nadzieję, że mi puści, ale myślę że to będzie ktg dopiero.
[/QUOTE]

Ja tez nie słyszałam, wystarczyło mi to, że widziałam że bije i lekarka powiedziała że jest wszystko git :)
 
Ja bym zastanowila sie nad zmiana lekarza..

Dlaczego?słuchanie na tym etapie bicia serca chyba nie ma większego znaczenia. Jest to tylko radość dla matki, a jeśli widać że serce miarowo bije to może faktycznie nie ma potrzeby słuchania w 6 tc. Później mam nadzieję, że mi puści, ale myślę że to będzie ktg dopiero.
[/QUOTE]
No i dobrze, ze Ci nie puszczał. Nie jest udowodnione, ze jest to bez znaczenia/ szkody dla dziecka.
 
W pierwszej ciąży którą poronilam słyszałam w 6 tc. Teraz tez byłam na wizycie w 6tc u innej lekarki i nie slyszlam bicia tylko widzialam bo powiedziała, ze nie chce nagrzewac maluszka nie ukrywam, ze trochę sie zawiodlam ale moze tak bezpieczniej. 6 maja mam wizyte u innej lekarki zobaczymy co ona powie.
 
Hej dziewczyny,
dołączam nieśmiało [emoji849]
Mam na imię Aneta. Dopiero co skończyłam 42 lata.
Jeśli się uda to w okolicach Wigilii urodzę trzecie dziecko.
Synowie mają 14 i 12 lat [emoji39]
Rok temu w 9 tyg. miałam ciążę obumarłą i indukowano poronienie.
Łyżeczkowania nie miałam, tabletki załatwiły temat.
Teraz nie potrafię się cieszyć.
W głowie myśl, że wszystko się może zdarzyć..Wiek też robi swoje.
Trzymam za nas wszystkie kciuki i serdecznie Was pozdrawiam [emoji4]
 
reklama
Hejo! U nas też paskudna pogoda... Ale chciałam podpytac o coś innego. Czy lekarz Wam tak szybko puszcza do posłuchania bicie serca? Bo ja nie wiem czy jestem przewrazliwiona czy co ( Jak z tym imbirem ) ‍:D mi lekarz pokazał serduszka, ale powiedział że absolutnie nie można słuchać na tak wczesnym etapie, żeby fale nie zaszkodziły dzieciom... nie wiem czy to po poronieniu czy generalnie nie puszcza z dźwiękiem nikomu...Ale widzę, że większość z was albo słyszała już, albo usłyszy lada dzień :)
Ja tez jeszcze nie słyszałam widzialam tylko ze pulsuje ale teraz się upomne:)
 
Do góry