reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Byłam w aptece i Pani powiedziała że jedynie okłady z kapusty albo wody z octem... A mi tak ból promieniuje do dołu ze już ledwo chodZę [emoji20]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dawno mnie nie było ale dopiero teraz trochę czasu znalazłam na nadrobienie was My juz po remoncie ,wszystko zrobione tak czytam i każda z was ma jakieś problemy a to cukier a to spuchniete nogi. Moja ciąża przebiega od samego poczatku bezobjawowo i tak się zastanawiam czy to normalne ☺ od początku ciąży przytyłam cały kilogram, rozmawiałam z lekarzem powiedział ze to nic dzidzi dobrze się rozwija i rośnie ☺
Iza, ale jeśli 95 to twój rok urodzenia to jesteś młodziutka :) im jest się młodszym to zazwyczaj lepiej ciąże się przechodzi.
 
Kosa jaka duża córcia [emoji846] słyszałam że po 30 t.c. wizyty są co 3-2 tygodnie?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
No właśnie też tak myślałam a on twierdzi ze jak nic się nie dzieje to nie ma co przychodzić częściej. Tylko te ktg mam zrobić pomiędzy.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja dziś poszłam do mamy niestety na obiad się spóźniłam hehehehe i moja mama oznajmiła że najwyższy czas aby już zacząć prać ubranka małej dokąd za oknem jeszcze w miarę jest pogoda i dodała abym mężowi zostawiła prasowanie i już wiem że na okres jak ja będę w szpitalu przenosi się do mnie aby miała lżej z chłopakami tzn odprowadzaniem do szkół tzn tylko jednego bo drugi sam chodzi i wraca i zajmie się psiakami bo do siebie nie może ich zabrać z powodu kota.

Dodam że mój nastraszy dziś mi podniósł ciśnienie i wam powiem że ja już mam dość tej cholernej szkoły i jego klasy a tym bardziej tych chłopaków którzy z nim chodzą do klasy bo dziś to już sami siebie prześlij to co zrobili i jutro jak pójdę go odprowadzić na wycieczkę to nie odpuszczę albo się wezna za nich albo ja wzywam policje lub idę do kuratorium bo tego już za dużo a moja cierpliwość ma granice a mąż jak tam wparuje albo dorwie tych gn... to będzie źle
 
Niestety jak zastanawiałam się nad altacetem na moje obrzęki i bóle nóg, pani w aptece powiedziała, że jest on w odradzanych w ciąży bo przenika do krwiobiegu. :/ Może spróbuj zimne okłady? Ewentualnie rozważyłabym jakiś paracetamol, jak bardzo boli ale nie wiem czy na taki rodzaj bólu dużo on pomoże.
A mnie lekarz powiedzial jak mialam masakrycznego krwiaka bo mi zyla pękła przy pobieraniu krwi ze moge altacetem smarowac i ze to nie zaszkodzi. Dobrze ze nie smarowalam jakos duzo tylko kilka razy
 
Manique a jakie masz wyniki?ja w 1 ciazy tez mialam brac ale od razu rozwolnienia dostawalam.Pilam wiec soki z buraków i to fakt z wit c albo sokiem pamaranczowym dla wchlanialnosci.
Olka gdzie Ty w tych kato bedziesz rodzic bo zapomnialam?:)musimy sie kiedys spotkać:D

Na wizycie wszystko dobrze:)Pobrala wymaz.Inka ma 2.5kg.Nastepna ostatnia wizyta za 2 tyg!:O i ustalimy wtedy termin CC.

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry