reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Ja nie rozumiem tych cukrów moich zjadlam owsianke z malinami i kawe i mam 140 a juz tak jadlam coż ważne ze na styk może za duzo tej owsianki ale glodna bylam.

Ja tez tak mam. Po kebabie cukier 105, po plackach z maki gryczanej 150 i bądź tu mądrym. I tez czasami jak zjem to samo to mam większy. Ja to myśle ze może jak dzidziuś się ułoży zle i gdzieś uciska na trzustkę to może wywalić cukier. Ale już bliżej niż dalej!! Damy radę [emoji5]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
ja byłam na badaniach dziś i mocz znowu wyszedł beznadziejnie, miesiąc temu miałam antyiotyk i już było okej a teraz znowu bakterie i cała reszta w moczu :(
 
ja byłam na badaniach dziś i mocz znowu wyszedł beznadziejnie, miesiąc temu miałam antyiotyk i już było okej a teraz znowu bakterie i cała reszta w moczu :(
Ja z moczem miałam na poczatku problemy tez antybiotyk i wogole potem mi pani doktor polecila pic urosept przez jakis czas i jak reka odjal wszystko przeszlo i poki co odpukac ni3 wraca.
 
Dziewczyny, wczoraj po ciemku weszlam w szafkę i uderzyłam się w łydke, obok piszczela. Bolało, rozmasowalam i tyle... już o tym zapomnialam. Dzisiaj przeszłam jakieś 2 kilometry i tak mnie zaczęła boleć ta noga, że ledwo mogę na nią stanąć [emoji53] pojawił się siwy siniak i lekka opuchlizna... nie wiem czy mogę na to stosować jakiś altacet czy coś? Jak myslicie?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny, wczoraj po ciemku weszlam w szafkę i uderzyłam się w łydke, obok piszczela. Bolało, rozmasowalam i tyle... już o tym zapomnialam. Dzisiaj przeszłam jakieś 2 kilometry i tak mnie zaczęła boleć ta noga, że ledwo mogę na nią stanąć [emoji53] pojawił się siwy siniak i lekka opuchlizna... nie wiem czy mogę na to stosować jakiś altacet czy coś? Jak myslicie?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Niestety jak zastanawiałam się nad altacetem na moje obrzęki i bóle nóg, pani w aptece powiedziała, że jest on w odradzanych w ciąży bo przenika do krwiobiegu. :/ Może spróbuj zimne okłady? Ewentualnie rozważyłabym jakiś paracetamol, jak bardzo boli ale nie wiem czy na taki rodzaj bólu dużo on pomoże.
 
Do góry