reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Hej dawno mnie nie było ale dopiero teraz trochę czasu znalazłam na nadrobienie was My juz po remoncie ,wszystko zrobione tak czytam i każda z was ma jakieś problemy a to cukier a to spuchniete nogi. Moja ciąża przebiega od samego poczatku bezobjawowo i tak się zastanawiam czy to normalne ☺ od początku ciąży przytyłam cały kilogram, rozmawiałam z lekarzem powiedział ze to nic dzidzi dobrze się rozwija i rośnie ☺
No to szczesciara z ciebie bo ja od poczatku cos mam przedtem to nigdy nic mi nie bylo.
 
reklama
Ale fajnie, czytałam o tym, szkoda że u nas tego nie ma... Czytałam że w Finlandii kobiety mogą wybrać kasę lub pudełko i zazwyczaj wybierają pudełko [emoji5]

Sent from my WAS-LX1 using Forum BabyBoom mobile app
Tak tez czytałam o Finlandii to. A tu w Szwecji chociaż to jest plusem,ze możesz dostać kilka takich boxow za darmo jeszcze przed porodem a w szpitalu to swoją droga po tez w szpitalu dają taka torbę wyprawkowa. Ja te wszystkie boxy kolekcjonuje w szufladzie i się cieszę,bo fajnie mieć coś za darmo ;)
 
Hej w ogóle :) powodzenia na wizytach,ja mam dziś brzuch jak skala i wzięłam nospe,bo miałam z Polski jeszcze. Dziś cały dzień zajęty .Jedziemy zobaczyć wózek teraz,później zakupy a wieczorem o 18 mamy zajęcia w szpitalu 2 godzinki z położna zobaczymy co tam ciekawego się dowiemy. Miłego dnia!
 
Dziewczyny ja się wykończę jak nie skurcze to mdłości znów mnie przywitały nie mam apetytu ehh.
I mój najmłodszy założył dziś protest i nie poszedł do przedszkola bo jego kolega nie chce się z nim bawić i wytłumacz tu dziecku aby poszło i że są inne dzieci ale on i tak swoje bo on chce się z tym kolegą bawić
 
@Izabel95 ja pierwszą ciążę przechodziłam całkowicie bezobjawowo ale było 13 na plusie :) a teraz na chwilę obecną cztery i pół na plusie :) i zaczęły sie jakieś objawy ale nie mogę narzekać :)
 
No dobra udało się poumawiać na wizyty i usg.

Co do wyprawki to mi jeszcze brakuje tych wszystkich higienicznych dupereli dla mnie , podkłady itp.
Do pielęgnacji pępka kupię spirytus i rozcieńczę . Naczytałam się mnóstwo negatywnych opinii na temat tak ostatnio polecanego octaniseptu.
Brakuje mi jeszcze laktatora ( kupię elektryczny używany) , niani , rożka, nożyczek , aspiratora.
Mam jeszcze trochę ubranek do poprasowania i torbę do spakowania, ale to w listopadzie będę ogarniać.
 
reklama
Tak tez czytałam o Finlandii to. A tu w Szwecji chociaż to jest plusem,ze możesz dostać kilka takich boxow za darmo jeszcze przed porodem a w szpitalu to swoją droga po tez w szpitalu dają taka torbę wyprawkowa. Ja te wszystkie boxy kolekcjonuje w szufladzie i się cieszę,bo fajnie mieć coś za darmo ;)
No a u nas w PL to nic nie ma...

Sent from my WAS-LX1 using Forum BabyBoom mobile app
 
Do góry