reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Maggie z powodu niewspółmiernosci matczyno-plodowej.Jestem za wąska by rodzic duze dzieci:p
Olka tak z warynskiego:) aaa myslalam ze szpitalu u bonifratow.Tam jest super lekarz Jakub Staniczek♡
Misianka to juz jest nas 3 :D
Trzeba to wykorzystać i umówić się na jakieś spotkanie na jakaś ciepłą czekoladę dokąd można :D
 
reklama
Hej. My dziś mieliśmy fajny dzień,kupiliśmy wózek,byliśmy coś zjeść,zakupy i na koniec te wykłady dla rodziców,ale caly czas ten brzuch się stawiał i skurcze dostałam i jestem teraz w szpitalu i muszę zostać i podadzą mi jakies leki żeby powstrzymać to :(
 
Hej. My dziś mieliśmy fajny dzień,kupiliśmy wózek,byliśmy coś zjeść,zakupy i na koniec te wykłady dla rodziców,ale caly czas ten brzuch się stawiał i skurcze dostałam i jestem teraz w szpitalu i muszę zostać i podadzą mi jakies leki żeby powstrzymać to :(
Misianka trzymam kciuki żeby było wszystko dobrze [emoji173]

Sent from my WAS-LX1 using Forum BabyBoom mobile app
 
Hej. My dziś mieliśmy fajny dzień,kupiliśmy wózek,byliśmy coś zjeść,zakupy i na koniec te wykłady dla rodziców,ale caly czas ten brzuch się stawiał i skurcze dostałam i jestem teraz w szpitalu i muszę zostać i podadzą mi jakies leki żeby powstrzymać to :(

Wszystko będzie dobrze. Daj koniecznie znać co u Ciebie.
 
Ja już nie śpię. Echhhh. Ostatnio coraz częściej takie noce, że budzę się po kilka razy, a nad ranem już spać nie mogę.

Dzisiaj jedziemy do laboratorium , trzeba zbadać morfologię, mocz.
Przy okazji może uda się kupić jakieś ocieplane ciążowe getry, spodnie.

Miłego dnia dziewczyny, udanych wizyt.
 
Ja już nie śpię. Echhhh. Ostatnio coraz częściej takie noce, że budzę się po kilka razy, a nad ranem już spać nie mogę.

Dzisiaj jedziemy do laboratorium , trzeba zbadać morfologię, mocz.
Przy okazji może uda się kupić jakieś ocieplane ciążowe getry, spodnie.

Miłego dnia dziewczyny, udanych wizyt.

Dołączam do grupy nie śpiących w nocy. O 3.30 byłam już wyspana ehhh masakra Miłego dnia wam życzę. Lecę szykować się do pracy. Pewnie zasnę na biurku [emoji1]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Podobno o tej co wstajemy beda wstawac nasze dzieci wiec ja 2razy gdzies w srodku nocy raz na siku i teraz przed 7. Wczoraj robilam badania pogladlam na necie wyniki ok. Wiadomo hemoglobine mam 10,4 ale tabletki nie pomagaja na szczescie juz nie spada.

@Millo ustawiasz sie w kolejce do rozwiazania jako 1?? Jak ja chcialabym byc w 35tyg i wiedziec juz co i jak.
 
Do góry