reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Tak dziś spojrzałam na kalendarz i sobie przypomniałam że rok temu odbierałam poród u mojej suni hehe a najgorsze było to że oszczeniła mi się na kanapie i bałam się że nie dopiorę tapicerki ale się udało nie ma śladu
A jak pralas? Bo też bym potrzebowała swoją odświeżyć :)

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A jak pralas? Bo też bym potrzebowała swoją odświeżyć :)

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
1505592922-aaaaaa.jpeg

Tym wczoraj jak dla mnie vanish jest przereklamowany ale moja mama chwaliła sobie jakiś niemiecki płyn ale nazwy nie pamiętam

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam nadzieje ze u mnie się na tym jednym kanale skończy, i mam tez wielka nadzieję ze synek się urodzi i nie bedzie miał szczebatej matki ;) dzisiaj się śmiałam ze w takim tempie jaki mam z zębami to jest całkiem prawdopodobne ;)
Ja chodzę do swojego dentysty poza NFZ. Niestety miałam kiedyś bardzo przykre doświadczenie panstwowo i teraz mijam wielkim łukiem.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom

Ja też chodzę prywatnie do kliniki stomatologicznej ale maja też umowę na NFZ, wiesz ja naprawdę nie prosiłam żeby leczył mi zęby za darmo ale on się uparł że skoro mi się należy to trzeba skorzystać...
 
Ja też chodzę prywatnie do kliniki stomatologicznej ale maja też umowę na NFZ, wiesz ja naprawdę nie prosiłam żeby leczył mi zęby za darmo ale on się uparł że skoro mi się należy to trzeba skorzystać...
No na pewno jeśli jest możliwość to wręcz trzeba skorzystać :)
Moj dentysta nie ma umowy z NFZ wiec niestety nie skorzystam a nie chce zmieniać lekarza szczególnie w ciąży.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@maja1987 dobrze, że już masz pewność odnośnie płci [emoji6]. Teraz możesz już szaleć w temacie "różowej" wyprawki [emoji16][emoji6]. Przestawiliście się już by mówić do brzucha Hania [emoji6]?

Ależ się tu zrobiło chorobowo! Wszystkim dużo zdrowia życzę! Mam nadzieję, że zaraz Wam przejdzie [emoji6] i nikogo już nie dopadnie.

Też mi się zdawało, że przepływy powinno się badać na każdym usg. Na szczęście mój lekarz to robi [emoji6]. Ale są lekarze co nie robią usg na każdej wizycie, może to też od tego zależy? Hmm..

@allime ja muszę się umówić na kolejną kontrolę do stomatologa, ale to jakoś w połowie października. Póki co nie odczuwam żadnych bóli, a w czerwcu było wszystko ok [emoji6].
Moja dentystka sugerowała, że warto wybrać się na dodatkową kontrolę uzębienia ok miesiąc przed porodem, bo potem po porodzie będzie trudniej znaleźć na to czas [emoji6].
Jeśli Cię boli to nie lepiej leczyć go od razu? A po porodzie tylko sprawdzić na rtg czy wszystko ok? Po czyszczeniu zamyka się go "roboczo" jakimś specjalnym wypełnieniem i wtedy po ciąży sprawdzenie i zakończenie leczenia. Nie wszyscy stomatolodzy mają rentgen w gabinecie i wtedy też się np dwa tygodnie chodzi od czyszczenia kanałów do założenia wypełnienia i nic strasznego się nie dzieje.
Doczytałam dalej, że jednak będziesz leczyć. I dobrze, bo nie leczony ząb może narobić więcej szkód [emoji6].

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam się z rana[emoji3] niestety moja rodzinka sama pojechała na chrzciny. Ja leżę nadal zasmarkana w łóżeczku [emoji21] bardzo żałuję bo dawno już nie widzieliśmy się z przyjaciółmi no ale cóż mała w brzuchu najważniejsza. Więc u mnie dzisiaj dzień bez zmian. Tv , książka i syropki[emoji16] miłego dnia kochane

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry