reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Hej dziewczyny
Co za dzień jakiś koszmar nic po prostu mi się dziś nie chciało bym jak mogła to bym go przespała ale to nie realne jest i jeszcze ten ból głowy ale to wszystko przez tą paskudna pogodę :(
Już nie mówiąc o tym że coraz częściej mnie brzuch pobolewa na zmianę z krzyże, dobrze że za tydzień mąż zjeżdża na weekend do domu i mam nadzieje że w piątek bo na sobotę mamy umówione ||| Badanie prenatalne i chciałam aby chociaż raz poszedł zemną na USG ale zobaczy się jak to będzie :/

Co do cukru to ja mam co wizytę powtarzać bo jak to lekarz powiedział że jest na granicy normy i będziemy kontrolować to
Ja się tez muszę przejść do dentysty

Powiem wam że zaczynam się bać porodu i do końca nie wiem na co mam się zdecydować czy znów rodzić SN czy zdecydować się na CC

Łaaa glukoza co badanie... ależ mnie przestraszyłaś, mam nadzieję, że ja nie będę tak musiała... Aż mnie wzdrygnęło Brrr.

Tata dobrze, żeby chociaż raz kruszynkę zobaczył. Teraz już duża będzie, więc może jakieś ładne zdjęcia buźki uda się zrobić i łatwiej tacie będzie sobie córę wyobrazić :)

Ja u dentysty jeszcze nie byłam, ale chyba muszę się zapisać.

Co do porodów, chyba mam komfort pierwiastki i niby się boję, ale jeszcze nie wiem czego. Wolałabym spróbować naturalnie i dlatego już wstępnie umówiłam się z położną.
 
reklama
Aaa wczoraj kupiłam taki oto otulacz
1505625396-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Śliczny jest!!!
 
@maja1987 dobrze, że już masz pewność odnośnie płci [emoji6]. Teraz możesz już szaleć w temacie "różowej" wyprawki [emoji16][emoji6]. Przestawiliście się już by mówić do brzucha Hania [emoji6]?

Ależ się tu zrobiło chorobowo! Wszystkim dużo zdrowia życzę! Mam nadzieję, że zaraz Wam przejdzie [emoji6] i nikogo już nie dopadnie.

Też mi się zdawało, że przepływy powinno się badać na każdym usg. Na szczęście mój lekarz to robi [emoji6]. Ale są lekarze co nie robią usg na każdej wizycie, może to też od tego zależy? Hmm..

@allime ja muszę się umówić na kolejną kontrolę do stomatologa, ale to jakoś w połowie października. Póki co nie odczuwam żadnych bóli, a w czerwcu było wszystko ok [emoji6].
Moja dentystka sugerowała, że warto wybrać się na dodatkową kontrolę uzębienia ok miesiąc przed porodem, bo potem po porodzie będzie trudniej znaleźć na to czas [emoji6].
Jeśli Cię boli to nie lepiej leczyć go od razu? A po porodzie tylko sprawdzić na rtg czy wszystko ok? Po czyszczeniu zamyka się go "roboczo" jakimś specjalnym wypełnieniem i wtedy po ciąży sprawdzenie i zakończenie leczenia. Nie wszyscy stomatolodzy mają rentgen w gabinecie i wtedy też się np dwa tygodnie chodzi od czyszczenia kanałów do założenia wypełnienia i nic strasznego się nie dzieje.
Doczytałam dalej, że jednak będziesz leczyć. I dobrze, bo nie leczony ząb może narobić więcej szkód [emoji6].

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
Właśnie tak zamierzam do tego podejść i takie rozwiązanie zaleca moj dentysta :) myślę że będzie dobrze. Oby tylko na tym jednym się skończyło.
Wszystkim kochane radze wizytę u dentysty a jak coś pobolewa to już koniecznie i jak najszybciej.
Ja niby miałam zdrowe zęby a tu takie niespodzianki..
Jestem zadowolona bo dzisiaj się wyspałam bez bólu :)
Miłego dnia dla wszystkich Was :*

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aaa wczoraj kupiłam taki oto otulacz
1505625396-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Piękny! A skąd takie cudo upolowalas?
Zdrówka i kuruj się jak najszybciej. Jak to mówiła moja babcia zaziebienie trzeba wygrzac inaczej nie przejdzie wiec dobrze ze zostałas w domu choć wiadomo smutno ze wszyscy pojechali.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Łaaa glukoza co badanie... ależ mnie przestraszyłaś, mam nadzieję, że ja nie będę tak musiała... Aż mnie wzdrygnęło Brrr.

Tata dobrze, żeby chociaż raz kruszynkę zobaczył. Teraz już duża będzie, więc może jakieś ładne zdjęcia buźki uda się zrobić i łatwiej tacie będzie sobie córę wyobrazić :)

Ja u dentysty jeszcze nie byłam, ale chyba muszę się zapisać.

Co do porodów, chyba mam komfort pierwiastki i niby się boję, ale jeszcze nie wiem czego. Wolałabym spróbować naturalnie i dlatego już wstępnie umówiłam się z położną.
U mnie chyba tez z tą pierwiastka. Nie boję się porodu bo jeszcze nie wiem czego się spodziewać ba nawet o tym za wiele nie myślę. Moja kuzynka ostatnio mi powiedziała ze pod koniec ciąży robi się tak ciężko ze aż się czeka na poród- obym tez tak miała ;) Tez bym chciała naturalnie spróbować i zobaczymy czy po tez będę taką bohaterką ;)

No właśnie jak jesteśmy przy poradach co sądzicie o znieczuleniu? Uważacie że to konieczność czy ze można bez. Nie wiem zupełnie co o tym myśleć.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie chyba tez z tą pierwiastka. Nie boję się porodu bo jeszcze nie wiem czego się spodziewać ba nawet o tym za wiele nie myślę. Moja kuzynka ostatnio mi powiedziała ze pod koniec ciąży robi się tak ciężko ze aż się czeka na poród- obym tez tak miała ;) Tez bym chciała naturalnie spróbować i zobaczymy czy po tez będę taką bohaterką ;)

No właśnie jak jesteśmy przy poradach co sądzicie o znieczuleniu? Uważacie że to konieczność czy ze można bez. Nie wiem zupełnie co o tym myśleć.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja bym brała, chyba, że na prawdę nie będzie to dla mnie takie bolesne, ale... wątpię.
 
Hej dziewczynki,miłej niedzieli ja dziś się wygrzewam właśnie pod kołderka.
Rano się obudziłam i cieszyłam jak głupia,bo dziewczynki tak kopały,ze mogłam poczuć i zobaczyć nóżkę nawet malusią,fajne uczucie :)
@allime jak masz zaufanego dentystę to dobrze,ja bym w Polsce w życiu nie poszła na NFZ raz poszłam i straciłam zęba przez to,później już tylko prywatnie. Tu ostatnio jak tego zęba mi robiła to odrazu chciała tego drugiego za jednym razem i już,ale ja nie chciałam,bo mi po prostu było szkoda kasy,1000 zł za jednego zęba i to żadne leczenie kanałowe,to ja dziękuje narazie :oo: ale tu są za to b.dobrzy dentyści.
Ja o porodzie to nawet nie chce myśleć,choć coraz częściej mi to zaprząta głowę.:eek:
 
Łaaa glukoza co badanie... ależ mnie przestraszyłaś, mam nadzieję, że ja nie będę tak musiała... Aż mnie wzdrygnęło Brrr.

Tata dobrze, żeby chociaż raz kruszynkę zobaczył. Teraz już duża będzie, więc może jakieś ładne zdjęcia buźki uda się zrobić i łatwiej tacie będzie sobie córę wyobrazić :)

Ja u dentysty jeszcze nie byłam, ale chyba muszę się zapisać.

Co do porodów, chyba mam komfort pierwiastki i niby się boję, ale jeszcze nie wiem czego. Wolałabym spróbować naturalnie i dlatego już wstępnie umówiłam się z położną.
Magda ale glukozę mam robić tylko na czo bo mi wtedy wynik podwyższony wchodzi a tak ok jest ja bym nie dała rady co miesiąc pić tego drinka łeee
 
reklama
Hej dziewczynki
Ja dziś myślałam że tu będzie ładnie i pójdę na jakiś spacer a tu du....za oknem szaro buru i ponuru i leje :( ale dziś obiadek u mamy



Życzę wam dziewczyny miłej niedzieli
 
Do góry