reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

@maja1987 dużo zdrowia [emoji8] ale nieźle, że jednak Hania! I jaka już duża [emoji7] pięknie rośnie. Dopatrzył się pomyłki na poprzednim usg czy mała tak była ułożona z pępowiną, że na wcześniejszych nadal wygląda na Stasia [emoji6]?
I nie wygłupiaj się, dużo nas tu "listopadówek" z końca miesiąca [emoji16]

@Zinc i jak, z tą ekipą udało się dogadać [emoji6]? Startujecie z remontem lada dzień [emoji6]?

@M@gda norma po 2h jest do 153 [emoji6] także wynik masz ok [emoji6].

@Małgoś86 ja się nie znam jak to z tą wagą jest, ale wydaje mi się, że jeśli tak niewiele jesz i tak niewiele pijesz to na pewno zatrzymuje Ci się woda. Postaraj się więcej pić, to wbrew pozorom pomaga na puchnięcie i zatrzymywanie wody, bo wypłukuje toksyny z organizmu i pozwala mu lepiej funkcjonować.

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć dziewczyny!

Ja dzisiaj zaczynam 27 tydzień. Leci ten czas jak szalony.

W planach na dzisiaj zakupy, porządki i koncert Proletaryatu .

Maja1987!
Jasne, że z nami zostajesz.
 
Hej dziewczyny:)
Czekam wlasnie na tramwaj, bo chlopaki na rytmice, a ja do lekarza. Bylam dzisiaj na chwile w lumpkach i kupilam 3 ciuchy dla Franka i troche dla Hani, w koncu moge i co opetalo mnie szalenstwo posiadania corki..:), jak bede w domu i bede miała sily to wrzuce fote. Pare ciuszkow kupilam i nawet jest kolor rozowy, ogolnie na pierwsze pol roku bede miala sporo po Franku, bo on dostal duzo uniwersalnych po kuzynce ciuchow:).
Ja sie czuje tragicznie, niestety miod i syrop z cebuli odpadaja w diecie cukrzycowej wiec nie pije. Fakt, ze ten tydzien jest malo dietetyczny, bo jem co dam rade, a tez nie sa to reguralne posilki, poki co cukry sa ok.
Zobaczymy co za chorobsko mnie dopadlo, w rodzinie wszyscy chorzy na zapalenie oskrzeli, ale z mama widziałam sie ostatnio dzien przed jej choroba.
Wielkoscia nozek i raczek staram sie nie denerwowac, lekarz mi wszystko wyjasnil, ale zawsze ten niepokoj jest, tak to juz bywa z nami matkami:).
Uswiadomilam sobie, ze za dwa miesiące bede juz czekac na porod:/
Nie spytalam, moge zostac z wami, bo jednak jestem listopadowka:)?
Jasne że możesz zostać. Co to za pytanie[emoji3]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ratujcie :(ja już niewiem co z tą moją wagą chyba ja przez okno wyrzuce jak czytam że przytylyscie 7 kg to aż łzy mi nachodzą do oczu bo ja mam już +12 kg a dzisiaj rano ważąc się kolejne 0.4 kg do przodu .Zaznaczę że nie jadłam kolacji staram się nie jeść po 18 i wogole to się nie objadam., śniadanie., obiadek i jakiś owoc i to wszystko..nie mam zachcianek..może to woda już mi się zatrzymuje niewiem wczoraj wypilam 2 x 0.5 l wody a byłam 2 x siusiu Pozatym na toaletę chodzę tak 2-3 razy w tygodniu chyba przez to żelazo bo mam już tak od początku ciazy., ehhh a może to poprostu moja tarczyca i hashimoto dają znać o sobie :(
A rozmawiałaś z lekarzem na temat wagi? Pewnie po troszę to choroby a których piszesz a po troszę już zatrzymywanie wody.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny. Ja wstalam,zjedliśmy śniadanie i czuje jakby mnie gorzej rozłożyło :( już nie mam siły, było lepiej a teraz kaszel się pojawił i ten nos znowu zatkany buuu,jak się przypaleta takie preziebienie to się potem ciągnie a już ile tego miodu,cytryny,czosnku i imbiru zjadłam,trochę pomaga a potem znów :frown: Eh chyba samo musi puścić albo zadzwonię do lekarza w poniedziałek jak nie będzie lepiej,ale jak mam iść tu do lekarza to aż się odechciewa,po to żeby mi powiedział pij miód i paracetamol heh :oo:
Miłego dnia !
 
Dziewczyny ja wczoraj bylam na krzywej, polecam Wam kupic glukoze cytrynowa,mniej po niej muli, mi w ogole nie bylo niedobrze, tylko sennie strasznie ;)
Wyniki:
1.na czczo 85
2.po 60 min 168
3.po 120 min 129
Chyba ok?:)
Mi sie te godziny nawet nie dluzyly, bo odrazu po mnie przyszla tez dziewczyna w 27 tyg na krzywa, z tego samego miasta i tez z chlopakiem brzuszku i jeszcze chodzaca do tego samego ginekologa, wiec sobie gadalysmy i szybko zlecialo :)
 
Dzień dobry. Ja wczoraj miałam okropny dzień. Robiłam chałkę z dyni i upadła na podłogę przy wkładaniu do piekarnika. Ehh szkoda gadać ale nerwu puściły. Zrobiłam druga co tez średnio się udała i nie wiem czy przez ten stres czy złe zjadłam kolacje pierwszy raz przekroczyłam wynik glukozy (143 mam mieć do 140) i już jestem załamana. Na czczo dzisiaj było Ok ale po śniadaniu 134 a ja zawsze około 100 czasami do 125 mi się zdażyło i już myślałam ze mam unormowane cukry a tu tak wyszło. Boje się tej insuliny jak nie wiem. I generalnie humor jakiś nie bardzo. Jeszcze wie oparzyłam wczoraj w palec tak ze z garnuszkiem z zimna woda chodziłam bo tak bolało. Generalnie co chwile o coś się oparze. Zjadłabym jakiś torcik bezowy i przepila gorąca czekolada, ale nie mogę :(


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Na moich ostatnich zajęciach dokładnie to samo mówiła, tak jak piszesz, czyżbyś y były na tych samych?
emoji6.png


Sent from my WAS-LX1 using Forum BabyBoom mobile app
Hm...to zależy skąd jesteś bo jeśli z Lks to możliwe, że chodzimy na jedne zajęcia :)
 
reklama
Cześć kobietki :*
Mam pytanko : czy krzywą cukrzycową wykonywałyście raz czy badanie trzeba powtarzać w ciąży? Wyniki z pierwszego badania mam ok, ale miałam je robione dość wcześnie i zastanawiam się nad powtórzeniem...
Pogoda dzisiaj nie zachwyca, dzień łóżkowy. Mąż odsypia nocną zmianę w pracy więc jestem cichutka jak myszka, też promuję póki co łóżeczko, tv i lapka :-) :)
 
Do góry