reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Cześć wszystkim, ja dziś się wybieram na warsztaty dla kobiet w ciąży, ciekawe czy będzie interesująco?
M@gda wyniki chyba ok [emoji106]z tego co pamiętam po godzinie norma jest do 180.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Co to za warsztaty??

Właśnie po godzinie wygląda ok, ale dość wysoka wydaje się po dwóch.
 
reklama
Żywia z kolei cały dzień fikała kozły, taka była pobudzona.

A co Ty się jej dziwisz hi hi tu jak dziecka pojedzą słodkiego jakiś chipsów, żelków, gum i czekolad to nie idzie z nimi dojść do ładu gonią jak opętane he he a Ty jak jej bezpośrednio dostarczylas taka dawkę cukru to nie dziwię się że przez cały dzień miała lekkie ADHD (w pozytywnym znaczeniu tego słowa) :D ;)
 
Wysiedzenie 2h nie było problemem, wzięłam sobie szydełko i jakos zeszło, ale ten ulep... brrr
Glukoza niby smakowa, ale i tak czuć sam cukier, a ja miałam cytrynę ze sobą i zaraz po wypiciu wpiłam w taką kwaśną zęby i ssałam dopóki pierwszy odruch wymiotny nie puścił :D Także przeżyłam.

Ja ostatnio byłam na krzywej hehh ale jakoś wogole mnie to nie ruszyło może dlatego że ja ciągle piję jakieś słodkie napoje dużo słodzę czy herbatę czy kawę nawet jak mi ktoś dwa razy posłodzić to spokojnie mogę to wypić. Cukier wyszedł mi w górnej granicy ale na szczęście nie muszę ani powtarzać badania ani iść do diabetologa. Tylko po prostu mniej słodzić, mniej słodyczy jeść, uważać na owoce bo też dużo cukru zawierają i starać się jeść regularnie 5posiłków dziennie.
 
@Maja to ci niespodzianka. Super- teraz możesz już szaleć z zakupami na całego. Co do mniejszych rozmiarów bobasa to na razie się nie martw. Moja mała też jest na razie troszkę mała ale skoro z wizyty na wizytę przybiera to na razie jest ok. Dopiero po 30 tygodniu będę miała robione przeplywy aby sprawdzić czy wszystko ok. A jak zdrowie , byłaś już u lekarza? Ja wczoraj na noc wzięłam paracetamol i jakoś mi troszkę lepiej. Męczę też ten syrop z cebuli. @ evela ja też w ciągłym biegu i jak teraz jestem uziemniona przez chorobę to ledwo wyrabiam. Nie wyobrażam sobie jakbym miała leżeć całą ciążę. Dzięki Bogu że na razie wszystko ok i nie spotkało mnie to. Powiem wam szczerze że trochę się obawiam już tego zwolnienia w pracy. Obawiam się że będę tylko leżeć i jeść @Zinc ja ostatnio tak zaparkowalam że ledwo z samochodu wyszłam. Oj trzeba zacząć brać poprawki na brzusio. @ Magda co tworzysz na szydełku dla młodej? @ maglik dołączam się do pytania Magdy co to za warsztaty?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zink, nie wiem ile lat mają twoi rodzicie i skąd są, ale może czuja się zagubieni w tych wszystkich dziecięcych sprawach i dlatego wolą pomóc przy remoncie, bo tu wiedzą co potrzeba i jak?? Mówisz, że jesteś jedynaczką, masz 35+ więc oni ten etap zamknęli dawno i być może nie liczyli już na wnuki i "wypadli z obiegu".
Bardzo liczyli na wnuki i nie mogli się doczekać. Oni są w sile wieku, pracują, są bardzo aktywni, mają 60+ no jakoś może nie mają pomysłu w czym by tu mogli pomóc albo się zbiorą później...

Sent from my WAS-LX1 using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Dziewczyny ratujcie :(ja już niewiem co z tą moją wagą chyba ja przez okno wyrzuce jak czytam że przytylyscie 7 kg to aż łzy mi nachodzą do oczu bo ja mam już +12 kg a dzisiaj rano ważąc się kolejne 0.4 kg do przodu .Zaznaczę że nie jadłam kolacji staram się nie jeść po 18 i wogole to się nie objadam., śniadanie., obiadek i jakiś owoc i to wszystko..nie mam zachcianek..może to woda już mi się zatrzymuje niewiem wczoraj wypilam 2 x 0.5 l wody a byłam 2 x siusiu Pozatym na toaletę chodzę tak 2-3 razy w tygodniu chyba przez to żelazo bo mam już tak od początku ciazy., ehhh a może to poprostu moja tarczyca i hashimoto dają znać o sobie :(
 
Do góry