reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Hejka:*

Malec i allime samych dobrych wiesci:*
Kosa tez mi sie podobaja te szummisie i sie ciagle zastanawiam:)
Evela ja sie budze w nocy tysiac razy ale mam tak od po urodzeniu Leosia:)do wc chodze raz.

Dzis troszke lepiej bo juz ma mega mokry kaszel a nie taki jak wczotaj mokry ale duszacy wiec juz troszke lepiej.Teraz tylko walczyc z ta flegma i zejdzie!Od razu czlowiekowi lepiej:*

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
Cieszę się że z synkiem już lepiej. Zdrówka dla niego.
 
reklama
Ja zawsze spałam jak suseł, ale ostatnio to jakaś masakra. Budzę się ze 2, 3 razy do wc cała obolała, jak śpię na lewym boku to cała lewa strona boli, zmieniam bok na prawy to po przebudzeniu to samo. Brzuch już ciąży i ciężko "fruwać" w nocy tak z boku na bok. Trzeba było rodzić 10lat temu, pewnie było by łatwiej a teraz sks na liczniku i jest gorzej.

Hihi rozbawiłaś mnie tym sks. Ja chyba I tak jestem w waszym gronie najstarsza (41 na karku). Pierwsze dziecko rodziłam też późno bo mając 30 lat. Stwierdzam że wiek zdecydowanie nie ułatwia , ale i tak narzekać nie mogę.
 
@Rossiczka ostatnio miałam 11,4. Biorę tabletki, ale chciałabym jak najszybciej móc je odstawić więc dodatkowo piję sok z pokrzywy i sok (lub zakwas) z buraka [emoji6]. Na samych tabletkach było ciężko, strasznie rozregulowały mi pracę żołądka , teraz powoli wracam do normalności i mam nadzieję, że taka kuracja zadziała [emoji6].

@M@gda ja słyszałam o tym TENS, znajoma się bardzo na to napaliła, bo Położna w szkole rodzenia zachwalała.. Niestety bardziej ją to przy porodzie denerwowało niż pomagało.. Także ja dostałam od niej informację, że szkoda na to kasy [emoji6]. Ale jak masz pożyczone to czemu by nie spróbować [emoji6].
Ja się nastawiam najwyżej na gaz rozweselający [emoji6]. Szpital, w którym chcę rodzić proponuje "naturalne sposoby łagodzenia bólu", także nawet się nie nastawiam na znieczulenie..

@Millo dobrze słyszeć, że Leo ma się lepiej [emoji6]

@Marc888 witaj [emoji6] forum w żaden sposób nie wygasa [emoji6] trochę wolniej teraz funkcjonuje, ale dzięki temu wiele osób, które nie mogły się wkręcić w pędzącą dyskusję ma szansę się poudzielać [emoji6].

@ariska to dobrze, że teraz będziesz mogła odpoczywać w domu [emoji6].

@mrsMalec @allime powodzenia na wizytach [emoji6].

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzidzia zdrowa ;) Córcia bedzie wiec nic się nie zmienilo.waży ponad 1kg ;) dokladnie niewiem bo tak szalała na usg ze Cięzko bylo co kolwiek pomierzyc ;) zdjecia tez nie mam bo pysia zasłaniała rączkami ;) szyjka ok ;) pogadalam sobie o porodzie 11.12 termin jak do tego dnia nie urodzę to do 16 .12 mnie przytrzyma a jak nic nie ruszy to 16 mam stawic się na wywołanie . No chyba ze sie nie obróci to cesarka 11 .12

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny ja dziś na szybko bo zalatana jestem
Rano zakupy z mamą chłopaka trochę nowych ciuchów kupiłam i małej komplecik bo w 5-10-15 jest przecena -25% do dziś nie powiem jedna bluza mi się dla młodszego syna podobała ale niestety nie obowiązywała na nią przecena i pani kazała mi się strzykać zakupem do jutra najlepsze jest to że mam jutro młodszemu synowi wymyślić jakieś ubranie w kropki a ale już jakąś wizje mam i muszę jeszcze do papierniczego iść. Na 17 mam dziś zebranie u starszego syna więc znów portfelu ubędzie ehh nie lubię początku roku szkolnego bo wtedy trzeba bank okraść.
Moja mała cos ostatnio strasznie szaleje a moja mama już nie może się doczekać aż mała się urodzi jak to powiedziała w kącu będzie babcią heheh no nie mówię bo ona odkąd pierwszego syna urodziłam to ona babcia jest al. wiecie jak to z dziadkami że dziadkiem się zostaje wtedy jak się wnuk urodzi a babcia jak wnuczka ale moja mama tej taktyki nie stosuje i całą trójkę jednakowo będzie traktować bo jak na razie to moja mama moja ma wnuki z mojej strony bo bratu cos się nie spieszy do ustatkowania się hehehehe


Ok dziewczyny uciekam bo czas goni a tu jeszcze obiadu nie mam


Powodzenia na wizytach


Witam nowe mamusie
 
Witam, mam na imię Marcelina chciałam się przedstawić, dziś trafiłam na forum ( do niedawna jeszcze pracowałam i w ogóle się tematem ciąży w internecie nie interesowałam a czas niepostrzeżenie goni...:)).Nie dam rady nadgonić wszystkich postów ale widzę że chyba forum wygasa,wiec sporo się spóźniłam.

To nasza pierwsza ciąża,o dziwo starania trwały 1 cykl :), termin z USG wychodzi na 22 grudnia wiec to już 25 tydzień,strasznie szybko mi zleciało, tęsknie mocno za pracą, ale już ciężko było mi pracować na wysokich obrotach, oboje z mężem jesteśmy związani ze służbą zdrowia i już mnie ostro gonił żebym nie siedziała w szpitalu. Nasz chłopczyk ujawnił się bardzo szybko bo już w 12 tyg lekarz na 90% określił płeć.Pozdrawiam wszystkich:)

Witamy:-) :)

Mamy podobny termin. Ja mam na 21-22 grudnia. Tyle że według moich źródeł to już 26 a nie 25 tydzień.
 
Ja liczę tylko zakończone tygodnie, mam 2 dniową rozbieżność miedzy terminem miesiączki a USG - wiec w sumie nieistotne ale faktycznie chyba jutro przeskoczy na 26 :)
 
reklama
Rozłożyło mnie na dobre. Wróciłam z pracy i teraz leżę pod kocykiem. Dzisiaj znajomo lekarka powiedziała żebym plastry cytryny włożyła w skarpetki bawełniane i tak przeleżala całą noc a jutro będę jak nowo narodzona. Do tego 4 razy dziennie wapno z witaminą c. Pierwszy raz o tym słyszę ale chyba spróbuje [emoji3]@evella ja też budzę się w nocy kilka razy [emoji58] @Millo super że kaszel już coraz mniejszy. Może jakieś inhalacje z soli aby do końca pozbyć się tej flegmy? @marc witaj w naszym gronie.[emoji3] spokojnie jeszcze zdążysz przygotować całą wyprawkę. Ja też dopiero teraz mam zamiar za to się zabierać. Jeszcze tydzień w pracy i zasłużony odpoczynek. Chociaż pewnie też będę tęsknić. @marti zazdroszczę wychodzenia z choroby. Co ci pomogło?@perelka my planujemy kupić dostawkę do łóżka chicco next2 me. Co do komody to mam upatrzoną z Ikei taką z przewijakiem. Potem może służyć jako polka na książki. Seria sundvik. Będzie nam pasować do reszty mebelek z pokoju starszej córki.
1505389919-aaaaaa.jpeg
1505389924-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry