reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Pochwal się zakupami.

Z jakiej okazji muszą być jutro kropeczki?? Bo rozumiem, że jakiś dzień tematyczny jest i wszystkie dzieci mają się ubrać w kropeczki :)

Masz fajną mamę jak nie faworyzuje dzieci, ale wiesz, te falbanki, kokardki, kucyki i warkoczyki to jest coś co babcie lubią najbardziej :) Moja mama też szaleje, już mi przypomina jak mnie czesała jak byłam mała, jakie kokardeczki nosiłam i tak już by poczesała moją córkę.
Jutro jest międzynarodowy dzień kropki. U nas córa też musi do przedszkola w krokach przyjść [emoji2]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
To moja babcia właśnie podobnie mi powiedziała - co ja za matka jestem, która jeszcze becika dziecka nie kupiła :D:D Więc jej mówię, że teraz becików się nie używa. A ona na to, że w takim razie mam kupić od niej dla dziecko co tam się teraz używa (więc będzie rożek) i dlatego tak pytałam o pościel vs. rożek. Teraz szukam ładnego, ale nie bardzo drogiego, żeby babci mocno po kieszeni nie ciągnąć. Myślę w 50zł się zamknę.

Babcia taka dumna, że prawnuczki się doczeka :)
:)
Ja właśnie tez szukam rożków chce zamówić online z Polski,może polecicie jakiś sklep ?
 
Ja inhalacje robiłam z wody z soda oczyszczona,ale tez kropelki do nosa mi pomogły dużo. Jeszcze mnie trzyma,ale już nie tak bardzo. Ja brałam paracetamol przez 2 dni,bo nie mogłam tak mnie zaatakowało. Teraz już lepiej j tylko herbatka czy woda z miodem i cytryna (ale miodem takim prawdziwym!) a te plasterki cytryny w skarpetach to jak maja pomoc ?;) chyba sobie włożę na noc Haha :D
Dziwny sposób z tą cytryną - dajcie znać czy pomogło :)

A czosnek próbowałaś?? Ja jadłam kanapki z czosnkiem z solą, tak przetartym jak dawniej się rozcierało do schabowych. Czosnek pomaga, co prawda zapach dla koneserów, ale ja akurat lubię czosnek.
 
Dziwny sposób z tą cytryną - dajcie znać czy pomogło :)

A czosnek próbowałaś?? Ja jadłam kanapki z czosnkiem z solą, tak przetartym jak dawniej się rozcierało do schabowych. Czosnek pomaga, co prawda zapach dla koneserów, ale ja akurat lubię czosnek.
Ja próbowałam właśnie tak na kanapki,ale ciężki dla żołądka czosnek i pic się mega po tym chce,ale może jakies bakterie pozabijał trochę ;p
 
@M@gda ja kupiłam póki co rożek w pepco [emoji6] taki w różowe piórka wypatrzony gdzieś na instagramie [emoji6] (jak się dowiedziałam, że będziemy mieć córkę odczułam nagłą potrzebę zakupu różowych rzeczy [emoji23] mimo, że wcześniej twierdziłam, że nie kupię nic różowego [emoji23][emoji23]). Mama była trochę niepocieszona, bo ona chciała rożek kupić.. Stwierdziłam, że drugi nie zaszkodzi, ale póki co nic ładnego nie wpadło nam w oko (a jak już coś jest to cena taka, że o matko..). Także chyba będzie musiała kupić jakiś kocyk [emoji6]..

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@evela.8585 ja przesypiam prawie cała noc. Nad ranem się jedynie przebudzam ale to zmienię pozycje i zasypiam. Za to jak już wstanę przed 7 to ledwo do łazienki dojdę tak mi mały uciska na pęcherz [emoji85][emoji87]

@Perełka12 ja tez nad łóżeczkiem myśle i nie wiem na co się zdecydować a w październiku już chcemy kupić. Komodę kupiliśmy z Ikea Hemnes ta z 6 szufladami. Jestem bardzo zadowolona bo w tych małych ułożyłam kosmetyki dla siebie a w drugiej dla małego a reszta to oczywiście ciuszki, pościel i pampersy. Dużo się mieści a nie zajmuje tyle miejsca wiec polecam.

@ariska super ze idziesz do domu i wszystko jest dobrze [emoji5]

@mrsMalec super!! Kolejny 1 kg przekroczony na forum. Dzieciaczki nam rosną [emoji5]

@kosa1212 mnie jakoś bierze robię dzbanek herbaty z tartym swierzyn imbirem, cytryna pokrojona i potem dodaje miód jak przestygnie. Na drugi dzień czuje się super. Ewentualnie można zrobić taki a'la syrop z imbiru cytryny i miodu i z woda rozcieńczyć i wypić. Kuruj się!!

@Marti92 tez się nad rozkiem zastanawiam widziałam fajne w sklepie miniania. Maja tez chyba najtaniej pieluchy bambusowe z Texpol a ponoć to bardzo dobra firma.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
@M@gda ja kupiłam póki co rożek w pepco [emoji6] taki w różowe piórka wypatrzony gdzieś na instagramie [emoji6] (jak się dowiedziałam, że będziemy mieć córkę odczułam nagłą potrzebę zakupu różowych rzeczy [emoji23] mimo, że wcześniej twierdziłam, że nie kupię nic różowego [emoji23][emoji23]). Mama była trochę niepocieszona, bo ona chciała rożek kupić.. Stwierdziłam, że drugi nie zaszkodzi, ale póki co nic ładnego nie wpadło nam w oko (a jak już coś jest to cena taka, że o matko..). Także chyba będzie musiała kupić jakiś kocyk [emoji6]..

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
Właśnie oglądam takie - wg mnie w przystępnej cenie - można wybrać coś ładnego.

Edit: Ale link to nie wkleiłam :D:D
Link do: KOMPLET MINKY DO WÓZKA PODUSZKA KOCYK KOŁDERKA BB

I patrzyłam jeszcze na: Link do: BABYONO PIELUSZKI PIELUCHY MUŚLINOWE 3 SZT PREMIUM
 
Do góry