reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Dzidzia zdrowa ;) Córcia bedzie wiec nic się nie zmienilo.waży ponad 1kg ;) dokladnie niewiem bo tak szalała na usg ze Cięzko bylo co kolwiek pomierzyc ;) zdjecia tez nie mam bo pysia zasłaniała rączkami ;) szyjka ok ;) pogadalam sobie o porodzie 11.12 termin jak do tego dnia nie urodzę to do 16 .12 mnie przytrzyma a jak nic nie ruszy to 16 mam stawic się na wywołanie . No chyba ze sie nie obróci to cesarka 11 .12

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
Super że wszystko ok[emoji2]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@misianka w ten sposób to mój teść czeka na wnuka [emoji16]. Na razie mu się druga wnuczka "trafiła" [emoji6] trochę był zawiedziony, bo liczył od razu na przedłużenie nazwiska [emoji23]. Ale moja mama to się cieszy i dziś z takim przerażeniem w głosie mi oznajmiła, że dałyśmy ciała, bo nadal nie kupiłyśmy kombinezonu zimowego dla Małej [emoji16] słodka była [emoji6].

@kosa1212 to leż i się kuruj [emoji6]! Mam nadzieję, że ta cytryna da radę i jutro wstaniesz z nową energią [emoji6].

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rozłożyło mnie na dobre. Wróciłam z pracy i teraz leżę pod kocykiem. Dzisiaj znajomo lekarka powiedziała żebym plastry cytryny włożyła w skarpetki bawełniane i tak przeleżala całą noc a jutro będę jak nowo narodzona. Do tego 4 razy dziennie wapno z witaminą c. Pierwszy raz o tym słyszę ale chyba spróbuje [emoji3]@evella ja też budzę się w nocy kilka razy [emoji58] @Millo super że kaszel już coraz mniejszy. Może jakieś inhalacje z soli aby do końca pozbyć się tej flegmy? @marc witaj w naszym gronie.[emoji3] spokojnie jeszcze zdążysz przygotować całą wyprawkę. Ja też dopiero teraz mam zamiar za to się zabierać. Jeszcze tydzień w pracy i zasłużony odpoczynek. Chociaż pewnie też będę tęsknić. @marti zazdroszczę wychodzenia z choroby. Co ci pomogło?@perelka my planujemy kupić dostawkę do łóżka chicco next2 me. Co do komody to mam upatrzoną z Ikei taką z przewijakiem. Potem może służyć jako polka na książki. Seria sundvik. Będzie nam pasować do reszty mebelek z pokoju starszej córki.
1505389919-aaaaaa.jpeg
1505389924-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja inhalacje robiłam z wody z soda oczyszczona,ale tez kropelki do nosa mi pomogły dużo. Jeszcze mnie trzyma,ale już nie tak bardzo. Ja brałam paracetamol przez 2 dni,bo nie mogłam tak mnie zaatakowało. Teraz już lepiej j tylko herbatka czy woda z miodem i cytryna (ale miodem takim prawdziwym!) a te plasterki cytryny w skarpetach to jak maja pomoc ?;) chyba sobie włożę na noc Haha :D
 
Ja inhalacje robiłam z wody z soda oczyszczona,ale tez kropelki do nosa mi pomogły dużo. Jeszcze mnie trzyma,ale już nie tak bardzo. Ja brałam paracetamol przez 2 dni,bo nie mogłam tak mnie zaatakowało. Teraz już lepiej j tylko herbatka czy woda z miodem i cytryna (ale miodem takim prawdziwym!) a te plasterki cytryny w skarpetach to jak maja pomoc ?;) chyba sobie włożę na noc Haha :D
Podobno zbijają gorączkę i usuwają toksyny. Ile w tym prawdy nie mam pojęcia [emoji23] Ale jutro dam znać [emoji3]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hihi rozbawiłaś mnie tym sks. Ja chyba I tak jestem w waszym gronie najstarsza (41 na karku). Pierwsze dziecko rodziłam też późno bo mając 30 lat. Stwierdzam że wiek zdecydowanie nie ułatwia , ale i tak narzekać nie mogę.
Ja tez pierwsze w wieku 30 :) a teraz wszystko się przesuwa, więc 41 w ciąży już nikogo nie dziwi. Moja babcia pierwsze dziecko w wieku 37 rodziła i to było w latach 50/60 co najmniej dziwne.
 
Hej dziewczyny ja dziś na szybko bo zalatana jestem
Rano zakupy z mamą chłopaka trochę nowych ciuchów kupiłam i małej komplecik bo w 5-10-15 jest przecena -25% do dziś nie powiem jedna bluza mi się dla młodszego syna podobała ale niestety nie obowiązywała na nią przecena i pani kazała mi się strzykać zakupem do jutra najlepsze jest to że mam jutro młodszemu synowi wymyślić jakieś ubranie w kropki a ale już jakąś wizje mam i muszę jeszcze do papierniczego iść. Na 17 mam dziś zebranie u starszego syna więc znów portfelu ubędzie ehh nie lubię początku roku szkolnego bo wtedy trzeba bank okraść.
Moja mała cos ostatnio strasznie szaleje a moja mama już nie może się doczekać aż mała się urodzi jak to powiedziała w kącu będzie babcią heheh no nie mówię bo ona odkąd pierwszego syna urodziłam to ona babcia jest al. wiecie jak to z dziadkami że dziadkiem się zostaje wtedy jak się wnuk urodzi a babcia jak wnuczka ale moja mama tej taktyki nie stosuje i całą trójkę jednakowo będzie traktować bo jak na razie to moja mama moja ma wnuki z mojej strony bo bratu cos się nie spieszy do ustatkowania się hehehehe


Ok dziewczyny uciekam bo czas goni a tu jeszcze obiadu nie mam


Powodzenia na wizytach


Witam nowe mamusie
Pochwal się zakupami.

Z jakiej okazji muszą być jutro kropeczki?? Bo rozumiem, że jakiś dzień tematyczny jest i wszystkie dzieci mają się ubrać w kropeczki :)

Masz fajną mamę jak nie faworyzuje dzieci, ale wiesz, te falbanki, kokardki, kucyki i warkoczyki to jest coś co babcie lubią najbardziej :) Moja mama też szaleje, już mi przypomina jak mnie czesała jak byłam mała, jakie kokardeczki nosiłam i tak już by poczesała moją córkę.
 
Rozłożyło mnie na dobre. Wróciłam z pracy i teraz leżę pod kocykiem. Dzisiaj znajomo lekarka powiedziała żebym plastry cytryny włożyła w skarpetki bawełniane i tak przeleżala całą noc a jutro będę jak nowo narodzona. Do tego 4 razy dziennie wapno z witaminą c. Pierwszy raz o tym słyszę ale chyba spróbuje [emoji3]@evella ja też budzę się w nocy kilka razy [emoji58] @Millo super że kaszel już coraz mniejszy. Może jakieś inhalacje z soli aby do końca pozbyć się tej flegmy? @marc witaj w naszym gronie.[emoji3] spokojnie jeszcze zdążysz przygotować całą wyprawkę. Ja też dopiero teraz mam zamiar za to się zabierać. Jeszcze tydzień w pracy i zasłużony odpoczynek. Chociaż pewnie też będę tęsknić. @marti zazdroszczę wychodzenia z choroby. Co ci pomogło?@perelka my planujemy kupić dostawkę do łóżka chicco next2 me. Co do komody to mam upatrzoną z Ikei taką z przewijakiem. Potem może służyć jako polka na książki. Seria sundvik. Będzie nam pasować do reszty mebelek z pokoju starszej córki.
1505389919-aaaaaa.jpeg
1505389924-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Oglądałam tą komodę, ale jakoś nie jestem przekonana będąc szczera, nie do końca wydawała mi się stabilna, ale mogę się mylić. Też myślałam o komodzie z nakładanym przewijakiem, żeby później mogła służyć też jako normalna komoda.
 
Dzidzia zdrowa ;) Córcia bedzie wiec nic się nie zmienilo.waży ponad 1kg ;) dokladnie niewiem bo tak szalała na usg ze Cięzko bylo co kolwiek pomierzyc ;) zdjecia tez nie mam bo pysia zasłaniała rączkami ;) szyjka ok ;) pogadalam sobie o porodzie 11.12 termin jak do tego dnia nie urodzę to do 16 .12 mnie przytrzyma a jak nic nie ruszy to 16 mam stawic się na wywołanie . No chyba ze sie nie obróci to cesarka 11 .12

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
Mały wiercioch i wstydnica jak sie tak zasłaniała, że zdjęcia nie było jak zrobić :)

Kilo to ładna waga dla dziecka w tym "wieku", u mnie podobnie :)
 
Oglądałam tą komodę, ale jakoś nie jestem przekonana będąc szczera, nie do końca wydawała mi się stabilna, ale mogę się mylić. Też myślałam o komodzie z nakładanym przewijakiem, żeby później mogła służyć też jako normalna komoda.
No ja też muszę ja w sklepie jeszcze przetestować. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@misianka w ten sposób to mój teść czeka na wnuka [emoji16]. Na razie mu się druga wnuczka "trafiła" [emoji6] trochę był zawiedziony, bo liczył od razu na przedłużenie nazwiska [emoji23]. Ale moja mama to się cieszy i dziś z takim przerażeniem w głosie mi oznajmiła, że dałyśmy ciała, bo nadal nie kupiłyśmy kombinezonu zimowego dla Małej [emoji16] słodka była [emoji6].

@kosa1212 to leż i się kuruj [emoji6]! Mam nadzieję, że ta cytryna da radę i jutro wstaniesz z nową energią [emoji6].

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
To moja babcia właśnie podobnie mi powiedziała - co ja za matka jestem, która jeszcze becika dziecka nie kupiła :D:D Więc jej mówię, że teraz becików się nie używa. A ona na to, że w takim razie mam kupić od niej dla dziecko co tam się teraz używa (więc będzie rożek) i dlatego tak pytałam o pościel vs. rożek. Teraz szukam ładnego, ale nie bardzo drogiego, żeby babci mocno po kieszeni nie ciągnąć. Myślę w 50zł się zamknę.

Babcia taka dumna, że prawnuczki się doczeka :)
 
Do góry