reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

W sumie to nie mogliśmy w to za bardzo uwierzyć bo jesteśmy koło 30 do tego ciągle na dyżurach wiec szanse niewielkie a udało się, i starania właśnie z rozwagi na ew trudności zaczęliśmy ale los był dla nas łaskawy :)
 
reklama
Dzień dobry :) powodzenia na wizytach dziewczyny. Ja dziś już lepiej się czuje,ale jeszcze mnie trzyma to przeziębienie.Spalam całkiem dobrze,ale jedna mała tak skakała mi w tym brzuszku i w nocy i rano,ze szok :biggrin2:
Witaj @Marc888 :happy2:
 
W sumie to nie mogliśmy w to za bardzo uwierzyć bo jesteśmy koło 30 do tego ciągle na dyżurach wiec szanse niewielkie a udało się, i starania właśnie z rozwagi na ew trudności zaczęliśmy ale los był dla nas łaskawy :)
Tylko się cieszyć :):)

Pytałam o elektrostymulator tens, może ty coś wiesz?? Polecasz odradzasz??
 
Z własnego doświadczenia to nie mogę doradzić bo to moja 1 ciąża, ale na zajęciach z ginekologii ( na studiach jakieś 4 lata temu) to był mocno polecany, nawet się ginekolog wypowiadał że jego żona używała i była zadowolona.
 
Z własnego doświadczenia to nie mogę doradzić bo to moja 1 ciąża, ale na zajęciach z ginekologii ( na studiach jakieś 4 lata temu) to był mocno polecany, nawet się ginekolog wypowiadał że jego żona używała i była zadowolona.
Super, czyli warto :) Jak tylko lekarz potwierdzi, że próbujemy sn będę musiała dokupić końcówki.
 
reklama
Do góry