reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
I dotarł do mnie wózek z 2 godzinnym opóźnieniem myślałam że mnie szlak trafi na tego kuriera.
Ale w sklepie się pomylili bo miała być czarna rama a przysłali białą ale to nic może być i powiem że jak dla mnie dalej rewelacja leciutki.
Mykam dalej sprawdzać go i szukać czy jakieś wady nie ma
Pokaz nam.wozek "na zywo" :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Byłam dziś na wyzycie i z moimi wynikami 83,148,76 lekarka wysłala mnie na konsultacje do diabetyka. Serducho słyszałam. Hemoglobina na granicy ale ok.

Jeśli zapisałam się na usg 3 trymestru w 27 i 5 dni to nie za wcześnie?
Jestem pewna że diabetolog powie że masz świetne wyniki. Chciałabym mieć takie :)

@Millo dobrze, że zmieniliście przedszkole. Stres teraz może większy, ale wszystko się unormuje, będzie dobrze :)

Sent from my WAS-LX1 using Forum BabyBoom mobile app
 
@Manique może na tym polegają obawy lekarki? Że ten wzrost jest dość gwałtowny teraz?

@chucherko ale ten drugi wynik to po godzinie, tak? Wg norm powinien być poniżej 180.. Totalnie nie rozumiem tej różnej interpretacji wyników.. Ja bym powiedziała, że wszystkie są ok.. Chyba, że miałaś glukozę 50, a nie 75? Hmm.. Ja miałam chyba 147 po dwóch godzinach i wg mojego lekarza norma do 153 jest więc nie powinnam się martwić, nawet jeśli jestem w górnej granicy..

@Millo nic dziwnego, że psychicznie wymiękasz.. To była ciężka próba dla Ciebie i Leo.. Mam nadzieję, że jak już choróbsko mu przejdzie to z nowym entuzjazmem zacznie chodzić do przedszkola, że zapomni o tych złych chwilach..

@Rossiczka jesteś już po wizycie [emoji6]?

@misianka gratuluję odhaczenia z listy tak ważnej pozycji [emoji6]. Mi akurat białe ramy bardzo się podobają [emoji6]. Mam nadzieję, że nie będzie z nim żadnych innych problemów [emoji6].

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Manique może na tym polegają obawy lekarki? Że ten wzrost jest dość gwałtowny teraz?

@chucherko ale ten drugi wynik to po godzinie, tak? Wg norm powinien być poniżej 180.. Totalnie nie rozumiem tej różnej interpretacji wyników.. Ja bym powiedziała, że wszystkie są ok.. Chyba, że miałaś glukozę 50, a nie 75? Hmm.. Ja miałam chyba 147 po dwóch godzinach i wg mojego lekarza norma do 153 jest więc nie powinnam się martwić, nawet jeśli jestem w górnej granicy..

@Millo nic dziwnego, że psychicznie wymiękasz.. To była ciężka próba dla Ciebie i Leo.. Mam nadzieję, że jak już choróbsko mu przejdzie to z nowym entuzjazmem zacznie chodzić do przedszkola, że zapomni o tych złych chwilach..

@Rossiczka jesteś już po wizycie [emoji6]?

@misianka gratuluję odhaczenia z listy tak ważnej pozycji [emoji6]. Mi akurat białe ramy bardzo się podobają [emoji6]. Mam nadzieję, że nie będzie z nim żadnych innych problemów [emoji6].

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom


tak to glukoza 75g
 
Hej dziewczyny.
Ja na szybko, wczoraj u diabetolog kicha, 1 jednostka na czczo i musiala mnie zaliczyc do mam cukrzycowych, mimo, ze jeszcze rok temu bym sie nie kwalfikowala. Poki co glukometr, mowila, ze mam przejsc na diete, probuje powoli ograniczac produkty, zobacze jak cukry, jest szansa, ze jak beda caly czas w normie to dieta nie bedzie potrzebna.
Mi zas diabetolog powiedziala, ze za malo przybralam te 3kg, tyle, ze ja zaczelam z nadwaga.
Ja przy cukrzycy urodzilam Franka 3080, prawda jest taka, ze jak dba sie o te cukry to dziecko normalnie rosnie.
Ogolnie ograniczam forum na pare dni, bo mnie i Franka dopadlo chorobsko, prawdopodobnie zarazilismy sie od mamy, a ona miala temperature nawet 39stopni, ja poki co tylko bol gardla, katar i stan podgoraczkowy. Niestety ja jestem mega slaba i jeszcze chore dziecko i nie mam czasu na forum. Postaram sie odezwac w piatek po usg.
Co do forum, moze faktycznie lepiej juz zostawic ten temat, lub przeniesc rozmowy na ten zamkniety, po co dziewczyny ktore dopiero tu przyszly maja to czytac. To chyba nie jest miejsce na klotnie. Cieszmy sie ciaza:).
Ide spac, poki mlody drzemie..

Maju ja mam podobnie jak Ty, też teraz mam cukrzycę ciążową i też diabetolog zdziwiła się że przytyłam tylko 3kg. Na początku ciąży schudłam kg, a zaczęłam od 68kg. Ale uspokoiła mnie, że to zależy właśnie od wagi początkowej, jak napisałaś i od genetyki, czyli jak wcześniej nasze mamy miały. Ciekawa jestem jak teraz będzie z moją wagą przy tej diecie. Z jednej strony mniej cukrów, strasznie na to uważam, a z drugiej strony jednak, jedzenie co 3h to dla mnie bardzo często, dopiero zaczynam się przyzwyczajać. A jak jest u Ciebie teraz z jedzeniem?

Sent from my WAS-LX1 using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Do góry