reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
@Małgoś86 wooow, jaki już maluch jest duży [emoji6]. Czyli moja też powoli dobija do 1,5kg.. Trzymam kciuki by się spokojnie odwrócił i byś nie musiała się tym stresować [emoji6].

@Rossiczka super, że szyjka długa [emoji6] a na obracanie się jeszcze ma Hela czas [emoji6]

Dziewczyny pijące sok z pokrzywy, mam pytanko.. Jak Wy dajecie radę to wypić? To nie dość, że wygląda jak jakiś muł z brudnego jeziora to wyobraźnia mi podpowiada, że dokładnie tak samo smakuje [emoji40] (ciężko mi powiedzieć dokładnie, nigdy nie piłam mułu [emoji6] ale spokojnie mógłby tak smakować..)

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Małgoś86 wooow, jaki już maluch jest duży [emoji6]. Czyli moja też powoli dobija do 1,5kg.. Trzymam kciuki by się spokojnie odwrócił i byś nie musiała się tym stresować [emoji6].

@Rossiczka super, że szyjka długa [emoji6] a na obracanie się jeszcze ma Hela czas [emoji6]

Dziewczyny pijące sok z pokrzywy, mam pytanko.. Jak Wy dajecie radę to wypić? To nie dość, że wygląda jak jakiś muł z brudnego jeziora to wyobraźnia mi podpowiada, że dokładnie tak samo smakuje [emoji40] (ciężko mi powiedzieć dokładnie, nigdy nie piłam mułu [emoji6] ale spokojnie mógłby tak smakować..)

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
Soku z pokrzywy nie piłam, ale piję herbatę z pokrzywy i nawet mi smakuje :)

Sent from my WAS-LX1 using Forum BabyBoom mobile app
 
Maju ja mam podobnie jak Ty, też teraz mam cukrzycę ciążową i też diabetolog zdziwiła się że przytyłam tylko 3kg. Na początku ciąży schudłam kg, a zaczęłam od 68kg. Ale uspokoiła mnie, że to zależy właśnie od wagi początkowej, jak napisałaś i od genetyki, czyli jak wcześniej nasze mamy miały. Ciekawa jestem jak teraz będzie z moją wagą przy tej diecie. Z jednej strony mniej cukrów, strasznie na to uważam, a z drugiej strony jednak, jedzenie co 3h to dla mnie bardzo często, dopiero zaczynam się przyzwyczajać. A jak jest u Ciebie teraz z jedzeniem?

Sent from my WAS-LX1 using Forum BabyBoom mobile app
Genetyki mówisz... Kurczaczki, to mnie czekam +25kg na koniec ciąży, bo i mama i babcia tak miały :( tylko obie miały zatrucie ciążowe, mam nadzieję, że mnie to minie.
 
Soku z pokrzywy nie piłam, ale piję herbatę z pokrzywy i nawet mi smakuje :)

Sent from my WAS-LX1 using Forum BabyBoom mobile app

Hmm ale chyba herbaty z pokrzywy nie wolno pić w ciąży tak słyszałam, bo przed ciążą miała małe problemy z pęcherzem a jak test był pozytywny to powiedziano mi żebym tylko teraz już nie piła tej herbaty...hmm nawet z tego co kojarzę na pudełku piszę że nie zaleca się kobietom w ciąży.
 
Dziewczyny kupiłam szumisia. [emoji3] zdecydowałam się na misia w formie płaskiej poduszeczki. Pomyślałam że będzie najbardziej poręczny.
1505324717-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Bardzo ładny gadget :) Oby się sprawdził :)
 
Soku z pokrzywy nie piłam, ale piję herbatę z pokrzywy i nawet mi smakuje :)

Sent from my WAS-LX1 using Forum BabyBoom mobile app
Byłam ciekawa, czy pokrzywę można pić w czasie ciąży i poszukałam sobie w necie i można z umiarem, ale.. znalazłam, że przeciwwskazaniem jest stosowanie leków przeciwcukrzycowych. Dobrze pamiętam, że ty jesteś cukrową mamą??
 
reklama
Do góry