reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Cos na rozluznienie temtow przedszkolnych :) nie bylo u was tak zle dziewczyny ;)

1505313935-aaaaaa.jpeg


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Byłam dziś na wyzycie i z moimi wynikami 83,148,76 lekarka wysłala mnie na konsultacje do diabetyka. Serducho słyszałam. Hemoglobina na granicy ale ok.

Jeśli zapisałam się na usg 3 trymestru w 27 i 5 dni to nie za wcześnie?
A co z tymi wynikami jest nie tak? Bo drugi pomiar nadal w granicach normy chyba? Czy wedlug Twoich norm jest inaczej?

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Chodzi o drugi wynik, bo wg niej jesr minimalnie przekroczony a wg tego co wyczytałam jest okej, ale skoro mam iść na konsultacje to pojde
 
Jak jest z pierwszenstwem w kolejkach do lekarza? Normalnie w swojej sprawie to mamy pierwszeństwo a Jak to wyglada gdy idę nie z sobą do lekarza tylko z dzieckiem?
 
Byłam dziś na wyzycie i z moimi wynikami 83,148,76 lekarka wysłala mnie na konsultacje do diabetyka. Serducho słyszałam. Hemoglobina na granicy ale ok.

Jeśli zapisałam się na usg 3 trymestru w 27 i 5 dni to nie za wcześnie?
Usg III trymestru jest wykonywane między 28 a 32 tyg ciąży, pewnie może być 27 i 5 o ile dzieciaczek ma już odpowiedni wymiar.
 
Maja zdrowka dla Franka i dla Ciebie:*oby szybko minelo i przykro mi ze cukrzyca wyszla:(

Manique dziekuje za slowa otuchy:*chłone je jak gąbka:)

Evela to prawda z tym tyciem np.grubsze osoby nawet na minusie moga miec hihi:)

Kosa,Lake dziekuje:*

Karolcia oj przezywamy przedszkole i to bardzo:(On zawsze taki pogodny i odwazny a tu nagle takie cos:(Psychicznie wymiękam.Co do prenatalnego to ja robie 31t2d bo nie bylo wczesniej terminu.Lekarz mi mowil ze najlepiej przyjsc w 31 tyg takze nie wiem.

Misianka dzieki za pocieszenie:)z 3 to bym chyba sfiksowała:p matko tyle rzeczy mnie przeraza.Nie wiem czy to dołek czy juz tak mam.

Magda to prawda ale zaluje ze w ogole Go przenieslismy bo tak skakac to dla Niego to tez nie dobre bylo a jeszcze sie bardziej zrazil:(no ale chcielismy jak najlepiej dla Niego..

Ariska pocieszylas mnie ze az tak sie nie bede miala jak Ty hihi:**

Leoś tak bardzo kaszle..normalnie ten mokry kaszel Go zalewa non stop wykaszluje az Mu sie podnosi:(potrafi tak pol h... Przepraszam ze tak smęce ale do tej pory nie mielismy zadnej choroby powazniejszej i sama juz panikuje:(Modle sie by juz sie to skonczylo!!

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jak jest z pierwszenstwem w kolejkach do lekarza? Normalnie w swojej sprawie to mamy pierwszeństwo a Jak to wyglada gdy idę nie z sobą do lekarza tylko z dzieckiem?
A ja na Twoim miejscu korzystałabym z przywileju nawet jeśli chodzi o dziecko [emoji6]

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry