reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Zapomniałam dodać że siedzi sobie na dupce..mam nadzieję że jeszcze się obroci bo chciałabym rodzic SN..ale chyba nie powinnam się martwić co ? Jest jeszcze trochę czasu
 
reklama
Dziewczyny kupiłam szumisia. [emoji3] zdecydowałam się na misia w formie płaskiej poduszeczki. Pomyślałam że będzie najbardziej poręczny.
1505324717-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
I co najważniejsze dzisiaj dotarły do mnie karty kibica więc udało mi się kupić bilety na mecz Polska Czarnogóra dla taty na urodziny[emoji3] już nie mogę się doczekać jego miny. Będzie przeszczęśliwy[emoji3]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
I dotarł do mnie wózek z 2 godzinnym opóźnieniem myślałam że mnie szlak trafi na tego kuriera.
Ale w sklepie się pomylili bo miała być czarna rama a przysłali białą ale to nic może być i powiem że jak dla mnie dalej rewelacja leciutki.
Mykam dalej sprawdzać go i szukać czy jakieś wady nie ma
Pochwal się jak już wszystko przetestujesz.
 
Maja zdrowka dla Franka i dla Ciebie:*oby szybko minelo i przykro mi ze cukrzyca wyszla:(

Manique dziekuje za slowa otuchy:*chłone je jak gąbka:)

Evela to prawda z tym tyciem np.grubsze osoby nawet na minusie moga miec hihi:)

Kosa,Lake dziekuje:*

Karolcia oj przezywamy przedszkole i to bardzo:(On zawsze taki pogodny i odwazny a tu nagle takie cos:(Psychicznie wymiękam.Co do prenatalnego to ja robie 31t2d bo nie bylo wczesniej terminu.Lekarz mi mowil ze najlepiej przyjsc w 31 tyg takze nie wiem.

Misianka dzieki za pocieszenie:)z 3 to bym chyba sfiksowała:p matko tyle rzeczy mnie przeraza.Nie wiem czy to dołek czy juz tak mam.

Magda to prawda ale zaluje ze w ogole Go przenieslismy bo tak skakac to dla Niego to tez nie dobre bylo a jeszcze sie bardziej zrazil:(no ale chcielismy jak najlepiej dla Niego..

Ariska pocieszylas mnie ze az tak sie nie bede miala jak Ty hihi:**

Leoś tak bardzo kaszle..normalnie ten mokry kaszel Go zalewa non stop wykaszluje az Mu sie podnosi:(potrafi tak pol h... Przepraszam ze tak smęce ale do tej pory nie mielismy zadnej choroby powazniejszej i sama juz panikuje:(Modle sie by juz sie to skonczylo!!

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
Duzo zdrówka dla synka i sily dla ciebie. Wyzdrowieje to pojdzie dzień dwa i zapomni bedzie dobrze zobaczysz.
 
reklama
Do góry