reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
No wlasnie gier, na wrzesniowki wchodzisz a tu chcialas odciac kilkanascie osob od reszty.

I pisalam wam, zebyl poruszany temat na watku moderatorskim, ze usuwanie nie zawsze.dziala, bo potrafia sie odezwac usuniete dziewczyny, ba nawet przy kombinowaniu przy usuwaniu z listy raz dodalo do zamknietego kilka osob, ktore w ogole nie byly z danego miesiaca, a raz odtajnilo watek. Tego wolalas?

Szkoda, ze adminka byla na urlopie i nie zrobila wam zamknietego w dwa dni a w tydzien i tyle.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Magda na wrześniówkach to, że mam prawo tam być było decyzja dziewczyn, łącznie ze mną i jeszcze jedna dziewczyna po poronieniu jest nas koło 15-20 i każda sobie ufa. Moderatorki słuchają co się do nich mówi, a co do założenia błyskawicznie grupy to z tą ironiczną nazwą weź ją sobie, nawet po jednym dniu byśmy jej nie chciały. Widzę, że za chwilę wystawią Ci tutaj pomnik cierpiętnicy, albo nas ukamieniują, bo się czepiamy biednej Magdy. Sama rozwaliłaś to forum bo bałaś się podjąć decyzję z którą moderator nie powinien mieć problemu, a teraz szukasz głupich. Dalsze rozmowy są bez sensu bo do Ciebie to jak grochem o ścianę, i tak jesteś najmądrzejsza.
 
Magda na wrześniówkach to, że mam prawo tam być było decyzja dziewczyn, łącznie ze mną i jeszcze jedna dziewczyna po poronieniu jest nas koło 15-20 i każda sobie ufa. Moderatorki słuchają co się do nich mówi, a co do założenia błyskawicznie grupy to z tą ironiczną nazwą weź ją sobie, nawet po jednym dniu byśmy jej nie chciały. Widzę, że za chwilę wystawią Ci tutaj pomnik cierpiętnicy, albo nas ukamieniują, bo się czepiamy biednej Magdy. Sama rozwaliłaś to forum bo bałaś się podjąć decyzję z którą moderator nie powinien mieć problemu, a teraz szukasz głupich. Dalsze rozmowy są bez sensu bo do Ciebie to jak grochem o ścianę, i tak jesteś najmądrzejsza.
Dobra gieer. Masz fun w atakowaniu mnie? Poprawia ci to humor? Cudnie.

Nie odpowiadal wam moderator trzeba bylo zmienic. Juz wam mowilam, ze to nie jest jakas niewiadomo jak zaszczytna funkcja. Nowy moderator moze mialbymniej na glowie i bym z przodujacego grona. Byla jeszcze Millo ktora jest OP, mogla mnie bez problemu podmienic. Ktorakolwiek z was mogla mnie podmienic, ale wolicie wiadro pomyj mi wylac na glowe, bo oczekiwalyscie ze ja was posegreguje, a ja nie chcialam tego zrobic. Mowilam - lista i zrobie wam.forum, ale z tego co jest nie wyrzuce nikogo, bo po 1. Sa z tym problemy, po 2. Jestem temu przeciwna.

Jestescie w waskim gronie. Mam nadzieje, ze jest wam tak lepiej. Nadal jestescie tu mile widziane, tylko zrzuccie ten ton hejtu.

Jeszcze raz udanych wizyt i porodow.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A i o ktorej nazwie mowisz? Grudzien 2017 fanki? Musze cie zmartwic, ale to administrator nadal taka nazwe.

No chyba ze mowisz o watku glownym (bo spodziewalam sie ze.pojawia sie np zdjecia naszych dzieci itp), to tak, to ja wpisalam, bo ile moze byc grudniowych mam, zeby nikomu sie nie mylilo.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
witam . Mnie dobija choroba plus ciągła zgaga :( Jutro wizyta u ginekologa i mam nadzieje,że nie będzie znowu mega kolejki bo nie wiem jak ja tam wysiedzę :(
Kuruj sie, zeby nie skonczylo sie tak jak u mnie angina!!

Jesli chodzisz na nfz to kolejki sa standardem, ale nawet prywatnie zdarza sie, ze czeka sie w kolejce. Powiem ci, ze i ja mam.problem z dlugim siedzeniem ostatnio :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kuruj sie, zeby nie skonczylo sie tak jak u mnie angina!!

Jesli chodzisz na nfz to kolejki sa standardem, ale nawet prywatnie zdarza sie, ze czeka sie w kolejce. Powiem ci, ze i ja mam.problem z dlugim siedzeniem ostatnio :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
chodze prywatnie ale zdarzało się ,że czekałam w kolejce i 4 godziny
 
Hej,ja tez spałam średnio dziś,jakoś tak ciężko mi było oddychać i zgaga mnie męczyła. Teraz jedziemy na małe zakupy do Jysk,w końcu będę miała gdzie chować ubranka dla maleństw,bo chcemy kupić jakaś komodę,będę miała dziś co robić i w końcu sobie poukładam :)
Miłego dnia.
 
Witam się dziś tak późno gdyż niedziela to jedyny dzień gdzie narzeczony ma wolne wiec korzystamy i wspólnie spędzamy czas. W tygodniu będę napewno ciagle będę zaglądać.

@allime czy mogłabyś mi podać link do ćwiczeń kręgosłupa dolnego odcinka. Ja wieczorami wstać nie mogę tak mnie boli a układam się do spania z 6 razy. Ciagle wstaje przeciągam się i jakoś w końcu idzie się położyć. Tyle ze ja mam problemy z plecami i co pol roku idę na nastawianie. Teraz nie mogę wiec jakoś muszę inaczej sobie pomoc.

@M@gda mimo ze krótko to jestem za Tobą, ja Was długo podczytywałam jak już pisałam nie miałam odwagi wcześniej się odezwać. Teraz postaram się nadrobić. Trochę jestem zniesmaczona tym co się tu działo bo ja jako osoba patrząca na wszystko z boku zastanawiam się czy to grono dorosłych kobiet czy przedszkolaków którym nie podobał się płac zabaw i zebrały swoje zabawki [emoji848] Mnie by było po prostu wstyd zawracać głowę osobie w żałobie. Sama bym to załatwiła. Nikt nie wie jak to ktoś przeżywa i nie życzę nikomu żeby postawił się w takiej sytuacji. Dla mnie M@gda chciała dobrze. Ja straciłam tatę w ostatniej klasie licealnej i wiem co czujesz.
Napewno nie jednej osobie nie będzie się podobać to ze się wtrącam i pisze swoje zdanie ale to jest z cyklu "muszę bo się uduszę". Zero wyobraźni i empatii. Przykro mi bo świetnie się Was czytało. Kupilam cos z polecanych tu sklepów, np. z drogerii bliżej ciebie. Ja rozumiem ze ktoś się zżył i chciał osobny wątek ale można było to inaczej załatwić i po co z tego rezygnować, zawsze była tu miła atmosfera i tutaj tez można było zostać a nie obrażać się na wszystkich [emoji848][emoji15]

@chucherko gratulacje z powodu rocznicy!! Miłego świętowania.

Co do kurtki to mam taka luźna z zeszłego sezonu, trochę krótsza z przodu ale chyba brzuszek wejdzie. A jak nie to będę sweterek gruby zakładać i chustę jakaś.

Miłego dnia dla każdej z Was [emoji5]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry