reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Dziewczyny powodzenia na wizytach ;)Trzymam kciuki :* Oczywiście samych dobrych wyników z badań! ;);) Dzisiaj weszłam na wagę i znowu 1 kg do przodu....jestem przerażona normalnie...Już nie wiem co jeść żeby tak waga nie szalała... ;) Dzisiaj mamy z mężem 3 rocznice ślubu.Ciekawe czy pamięta ;) Zmykam ogarniać obiad bo spróbuje zrobić kurczaka po tajlandzku i zobaczymy co z tego wyjdzie ;)

@M@gda dasz radę ;* Wiem,że jest Ci ciężko,ale będzie dobrze. Właśnie lipa bo nikt nie wstawia kalendarza...Podpowiesz mi co i jak z tym kalendarzem?To będę wstawiać jak Ty nie będziesz mogła czy jak wstanę ;)
@Neviiii Mój ginekolog od razu dał mi zwolnienie.Zapytał tylko gdzie pracuje i czy dam radę pracować i bez problemu dostałam.Może spróbuje u innego lekarza.
@maja1987 Może nie lubi siedzieć z teściową?Albo to taka chwila wariactwa z jego strony ;)
 
reklama
Rosiczko jestem z małego miasteczka.jest z 2 dobrych ginekologow ktorzy przyjmuja prywatnie,reszty nie znam niestety .nie wiesz jakie kolejki sa to jakas masakra .jak dowiedzialam sie o ciazy i zrobilam beta hcg wyszlo ze jestem w 8 tyg zadzwonilam prywatnie to chcieli mnie umawiac za 4 tygodnie ,wyobrażasz sobie.panstwowo cie upchaja ale tez wiecznie problem ...:wściekła/y: Moja Gin ogolnie jest dobra tylko jedyny minus to zwolnienia u niej . jak wróce do pracy to trudno zawsze potem mozna znowu isc na zwolnienie z wiekszym brzuchem bede musiala;)
 
Cześć dziewczyny ostatnio brak mi czasu tu zaglądać przepraszam. Jestem po wizycie Antos waży już 1 kg ma się dobrze i rośnie mały rozrabiaka. W piątek zaczniemy 28 tydzień i jest już coraz ciężej, chodź przytyłam od początku tylko 3 kg.
Gratulacje 1 kg



Ale mam dziś stracha bo idę na zabranie do młodszego syna do szkoły i boję się kto będzie jego wychowawczynią mam tylko nadzieje że nie ta co mój syn starszy ja miał '

Ja zaraz idę gotować barszczyk czerwony bo tak za mną chodzi że muszę go zjeść
 
Gratulacje 1 kg



Ale mam dziś stracha bo idę na zabranie do młodszego syna do szkoły i boję się kto będzie jego wychowawczynią mam tylko nadzieje że nie ta co mój syn starszy ja miał '

Ja zaraz idę gotować barszczyk czerwony bo tak za mną chodzi że muszę go zjeść

aż taka straszna była tamta wychowawczyni??? :) ja mam dzisiaj ochote na schaboweeeeeee :D
 
No to niestety dołączam do grona "słodkich " mam. Wynik glukozy po 2 godz 175.
Poza tym w morfologii troszkę podwyższone leukocyty, a w moczu bakterie ,reszta w normie. We wtorek mam wizytę u swojego doktorka to się dowiem co i jak.
 
reklama
Karolcia!!! 3kg?! Wow :) ja już teraz wchodzę na wagę tylko podczas wizyt :D po co się denerwować :D początki były łaskawe, teraz coraz więcej i więcej :)))
 
Do góry