reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
hej Dziewczynki ja codziennie budze sie o 6 .Ogólnie mam prace 3/4 etatu wiec 6h dziennie ,chodząco -stojące heh za bardzo nie ma jak siadac ,chyba ze z kims zmiana to mozna se przycupnąć.nie wiem jak mi rozłożą obowiązki jak wróce bo nie bylo mnie 3 miesiące łącznie z urlopem.z tego co wiem to chyba 6 h moge tylko po 3 musi byc 30 minut czy ile przerwy i nie moge byc ciagle w jednej pozycji.zmiana lekarza taka łatwa nie jest zeby dostac sie prywatnie nawet do lepszego to 3-4 tyg sie czeka a do byle jakiego tez sie nie przeniose.
 
Najważniejsze to się nie nastawiać negatywnie :) ja nie słodzę niczego do picia od lat, a dałam radę z glukoza (no ale miałam cytrynę). Nie było strasznie :)
 
i jak poszło picie ? dałaś rade ? ja mam 11 wrzesnia na glukoze.mam nadzieje ze sie nie spawiam :p potem 18 wizyta u gina znowu i pare dni pozniej krew na tsh i endokrynolog :baffled: nienawidze pobierania krwiiii
Zamknelam oczy, pomyslalam, ze to lemoniado mojito i do dna hahha. Otworzylam oczy, mysle .. kuzwa ktos podmienil szklanki ale przeciez nie oddam. . Nie taki diabel straszny
 
Zamknelam oczy, pomyslalam, ze to lemoniado mojito i do dna hahha. Otworzylam oczy, mysle .. kuzwa ktos podmienil szklanki ale przeciez nie oddam. . Nie taki diabel straszny
ja zawsze na pobraniu odwracam głowe ,zasłaniam oczy i mówię : jedziesz Pani bo nie wytrzymie" i aby szybciej wyjść :confused2: no to zobaczymy jak ja to łykne,tez zabiore zapas cytryn :D
 
a propos tych zwolnien mam jeszcze pytanka ,moze ktoraś z was się orjentuje byłam 2,5m na l4 potem 14 dni urlopu i jesli bym wróciła na l4 to przez 30 dni pierwsze znowu placi mi pracodawca a potem dopiero znowu zus tak? a drugie to takie jak ma sie l4 do załatwiania spraw w banku czy urzędach np.kredyt czy wymiana dowodu z powodu zmiany miejsca zamieszkania i meldunku.czy moga sie czepiac o to ze w trakcie zwolnienia takie cos bedzie zalatwiane?
 
reklama
a propos tych zwolnien mam jeszcze pytanka ,moze ktoraś z was się orjentuje byłam 2,5m na l4 potem 14 dni urlopu i jesli bym wróciła na l4 to przez 30 dni pierwsze znowu placi mi pracodawca a potem dopiero znowu zus tak? a drugie to takie jak ma sie l4 do załatwiania spraw w banku czy urzędach np.kredyt czy wymiana dowodu z powodu zmiany miejsca zamieszkania i meldunku.czy moga sie czepiac o to ze w trakcie zwolnienia takie cos bedzie zalatwiane?
tak jeśli wrócisz teraz na l4 to ponownie wg mnie pracodawca a potem ZUS.

W żadnych urzędach nie mają wglądu do informacji czy jesteś na l4
 
Do góry