reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Dziewczyny ja już po wizycie. Byłam pierwszy raz u tego lekarza, bardzo fajny taki młody sympatyczny, śmiał się jak mu powiedziałam że mi wieczorami krocze wibruje [emoji23] generalnie moja była lekarka jest jakaś dziwna ten lekarz już jako drugi powiedział, że acardu mam nie odstawiać, dziecko tamta źle mierzyła ( ten jest jednym z bardziej polecanych lekarzy jeżeli chodzi o prenatalne więc mu wierzę). Młoda waży 640 gram, szyjka 35 mm rozwarcie zewnętrzne na opuszek, wewnętrzne zamknięte. Ja według dzisiejszego warzenia mam -0,5 kg od początku ciąży [emoji4] kolejna wizyta u niego 20.09, ale dał mi swój numer i powiedział że zawsze mogę dzwonić albo pisać jakby coś się działo. [emoji4]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny :)
Trzymam kciuki za badania i za wizyty i oczywiście gratuluję udanych wizyt.

Jestem po pierwszej nocy z poduszka ciążowa i powiem Wam że rewelacja!! Nawet się nie spodziewałam takiego efektu :-) :) obudziłam się tylko dwa razy i to bardziej na siku. biodra nie bolą, kręgosłup nie boli i nareszcie się wyspałam, polecam takie poduszki :)

Co do L4 to ja jestem od początku ciąży na l4. moja gin jak się dowiedziała jak wygląda moja praca to sama zapytała czy w moim stanie nie lepiej iść na l4. praca w sklepie odzieżowym, 13 h sama na sklepie i bez możliwości siedzenia.
 
Chyba ma to jednak wpływ bo gdy my braliśmy kredyt na mieszkanie to moje zarobki jako ze byłam na l4 sie nie liczyły do zdolności kredytowej
Nieee... ja czekam na decyzje kredytowa i jako ze od 5 lat pracuje na etat policzyli mi moje średni e zarobki z ostatniego roku, ale nie widze roznicy miedzy moja normalna pensją a tym wyliczeniem.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny powodzenia na wizytach ;)Trzymam kciuki :* Oczywiście samych dobrych wyników z badań! ;);) Dzisiaj weszłam na wagę i znowu 1 kg do przodu....jestem przerażona normalnie...Już nie wiem co jeść żeby tak waga nie szalała... ;) Dzisiaj mamy z mężem 3 rocznice ślubu.Ciekawe czy pamięta ;) Zmykam ogarniać obiad bo spróbuje zrobić kurczaka po tajlandzku i zobaczymy co z tego wyjdzie ;)

@M@gda dasz radę ;* Wiem,że jest Ci ciężko,ale będzie dobrze. Właśnie lipa bo nikt nie wstawia kalendarza...Podpowiesz mi co i jak z tym kalendarzem?To będę wstawiać jak Ty nie będziesz mogła czy jak wstanę ;)
@Neviiii Mój ginekolog od razu dał mi zwolnienie.Zapytał tylko gdzie pracuje i czy dam radę pracować i bez problemu dostałam.Może spróbuje u innego lekarza.
@maja1987 Może nie lubi siedzieć z teściową?Albo to taka chwila wariactwa z jego strony ;)
Dam ci znac co i jak na priv jak bede miala dostep do kompa, bo na telefonie to mi sie epopei nie chce pisać ;) ale wracam powoli, wiec raczej bede starala sie wstawiać.

Takze tego... wpisujcie sie! :d

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Odnośnie kondycji, mam pytanie do Was - czy któraś z Was ćwiczy coś teraz, jakiś basen, joga lub coś? Bo moja siostra cioteczna chodziła na ćwiczenia w ciąży i bardzo sobie chwaliła. Chodziła na jogę i na pillates dla ciężarnych. Poród jej był błyskawiczny i szybko wróciła do formy. No i zastanawiam się czy na coś nie pochodzić. Na razie zapisałam się tylko do szkoły rodzenia, no ale to trochę co innego...
Ja bardzo chciałam ćwiczyć, ale mam bana od lekarza. Spacery i tyle. Z ćwiczeniami w ciąży jest tak, że można jeżeli z ciążą jest w porządku. No i jak lekarz pozwoli ^^ Poza tym jeżeli byłaś aktywna przed ciążą to tym bardziej nie powinnaś mieć z tym problemów. :) Do tego koniecznie trzeba mierzyć tętno żeby nie skoczyło powyżej 140 uderzeń/min. To jest najwyższe maksimum jakie można mieć w zdrowej i bezproblemowej ciąży :*

Ja to sobie nawet już upatrzyłam zajęcia i trenera personalnego dla kobit w ciąży... A tu dupa. No nic. Kółka w parku mi zostały babciowym tempem xD
 
Dziewczyny ja już po wizycie. Byłam pierwszy raz u tego lekarza, bardzo fajny taki młody sympatyczny, śmiał się jak mu powiedziałam że mi wieczorami krocze wibruje [emoji23] generalnie moja była lekarka jest jakaś dziwna ten lekarz już jako drugi powiedział, że acardu mam nie odstawiać, dziecko tamta źle mierzyła ( ten jest jednym z bardziej polecanych lekarzy jeżeli chodzi o prenatalne więc mu wierzę). Młoda waży 640 gram, szyjka 35 mm rozwarcie zewnętrzne na opuszek, wewnętrzne zamknięte. Ja według dzisiejszego warzenia mam -0,5 kg od początku ciąży [emoji4] kolejna wizyta u niego 20.09, ale dał mi swój numer i powiedział że zawsze mogę dzwonić albo pisać jakby coś się działo. [emoji4]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
super ,że jesteś zadowolona z wizyty :) ! A pytałaś go o ten wojewódzki ??
 
No to niestety dołączam do grona "słodkich " mam. Wynik glukozy po 2 godz 175.
Poza tym w morfologii troszkę podwyższone leukocyty, a w moczu bakterie ,reszta w normie. We wtorek mam wizytę u swojego doktorka to się dowiem co i jak.
Z bakteriami się nie martw, o ile jest ich stosunkowo nie wiele. Ja miałam 10-20 wpw (w polu widzenia) Mój gin w poniedziałek powiedział że nie zna ciężarnej której by chociaż raz nie wyszły bakterie. Mam brać przez tydzień urosept i dużo pić ;)
 
reklama
Dziewczyny ja już po wizycie. Byłam pierwszy raz u tego lekarza, bardzo fajny taki młody sympatyczny, śmiał się jak mu powiedziałam że mi wieczorami krocze wibruje [emoji23] generalnie moja była lekarka jest jakaś dziwna ten lekarz już jako drugi powiedział, że acardu mam nie odstawiać, dziecko tamta źle mierzyła ( ten jest jednym z bardziej polecanych lekarzy jeżeli chodzi o prenatalne więc mu wierzę). Młoda waży 640 gram, szyjka 35 mm rozwarcie zewnętrzne na opuszek, wewnętrzne zamknięte. Ja według dzisiejszego warzenia mam -0,5 kg od początku ciąży [emoji4] kolejna wizyta u niego 20.09, ale dał mi swój numer i powiedział że zawsze mogę dzwonić albo pisać jakby coś się działo. [emoji4]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
O no proszę. A to nie Ty Gaba pisałaś że masz +1 kg na wadze i lekarz Cię skrzyczy? Hihihi ;) Mówiłam że źle nie będzie :*

Odnośnie accardu to ja mam odstawic ale 2 tyg przed porodem, żeby krew nie była taka rzadka. Póki co mam grzecznie brać. :)

Gratuluję Ci tak wspaniałej wizyty :)
 
Do góry