reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Karolciu gratulacje wagowe! [emoji3] teraz wszystkie będziemy już szły w kilogramy fiu fiu [emoji4]

Witaj @M@gda fajnie że znów jesteś z nami [emoji4]
 
reklama
@Karolcia90, gratulacje, jaka już duża dziewczynka :)
A ja już po zakupach, upatrzyłam wózek i w tym tygodniu jeszcze go kupimy. Chociaż najprzyjemniejszą rzeczą była i tak pyszna pizza na koniec. Tak się najadłam, że teraz nie mogę się ruszyć. No cóż uroki ciąży ;)
 
Ostatnia edycja:
Karolciu Gratulacje 1 kg :) !!!! Padiq Wiem wiem ze zawsze mozna postarac sie o kolejne L4 jesli lekarz da, dzis dostalam tel z pracy ze musze isc po zaśw.do gina o zdolnosci do pracy i z nim do lekarza medycyny pracy czy mi pozwoli .masakra jakas:dry: jestem na urlopie ,bo odrazu po zwolnieniu wysłali mnie i nikt nic nie mowil a tu dzis zonk. żebym wiedziala to bym odrazu zgarnela na ostatniej wizycie a tak musze w kolejke sie wepchac w pt :o a w pn w kolejce do kolejnego.....
 
Blair to prawda.Drogie jak szlag ale tescie kupowali hehe:D

Witaj Madziu z powrotem:*

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dzisiaj poszłam na spacer i normalnie miejscami było mi ciężko powietrza złapać...aż zaczynam się siebie bać ;)A miałam taką dobrą kondycję.No nic trzeba będzie jak najszybciej wziąć się za siebie po porodzie ;)
 
reklama
Ja dzisiaj poszłam na spacer i normalnie miejscami było mi ciężko powietrza złapać...aż zaczynam się siebie bać ;)A miałam taką dobrą kondycję.No nic trzeba będzie jak najszybciej wziąć się za siebie po porodzie ;)
Co do kondycji to się o nią nie bój maluszek da ci wycisk wiec kondycja będzie a jak już zacznie raczkować albo chodzić to już nawet nie mówię
 
Do góry