reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

@Millo to pokój Leona? Piękny [emoji7]

My się wybieramy do Zakopanego choć jakby to ode mnie zależało to wybrała bym jakiś inny kierunek..
A jesteśmy już po wizycie [emoji6] Mała waży już 1,1 kg [emoji16] a ja w 3 tyg mam dodatkowe 2kg [emoji15]

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
Karolcia a Ty na kiedy termin?

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tak mi się zdawało, że jeszcze nikt nie przekroczył kg [emoji6] a tu nasza mała zaszalała [emoji16]
@gie_er termin mam na 29.11 [emoji16]. Czyli wypada dziś 26t6d [emoji6]

@Millo wygląda jak fotka z jakiegoś katalogu [emoji7] na pintereście zrobiła by furorę [emoji6]

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak mi się zdawało, że jeszcze nikt nie przekroczył kg [emoji6] a tu nasza mała zaszalała [emoji16]
@gie_er termin mam na 29.11 [emoji16]. Czyli wypada dziś 26t6d [emoji6]

@Millo wygląda jak fotka z jakiegoś katalogu [emoji7] na pintereście zrobiła by furorę [emoji6]

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
Gratulujemy pierwszego kilograma :) fajnie rosną nam dzieciaczki :)

@Millo podpowiedz co to za łóżeczko bo wygląda mega :)

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Millo to pokój Leona? Piękny [emoji7]

My się wybieramy do Zakopanego choć jakby to ode mnie zależało to wybrała bym jakiś inny kierunek..
A jesteśmy już po wizycie [emoji6] Mała waży już 1,1 kg [emoji16] a ja w 3 tyg mam dodatkowe 2kg [emoji15]

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
Super. Już duże Słoneczko [emoji7] [emoji7]
 
Cześć dziewczyny,
Widziałam ze weekend się działo u niektórych z Was ale mam nadzieje że już wszystko ok. ja tradycyjnie miałam męża na weekend w domu wiec nie zaglądałam do Was.

Widzę że 1 kg na forum się pojawił :) gratulacje!!!

U mnie ból bioder nocą utrzymuje się cały czas i rano jestem niewyspana. Dzisiaj kurier dostarczył mi poduszkę :) mam nadzieje ze chociaż trochę pomoże.
Miłego popołudnia :)
 
reklama
Do góry