reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

No właśnie , a nie chciałaś już do końca ciąży sobie poodpoczywać na L4?
Jak cię lekarz medycyny pracy nie dopuści to nie będziesz mogła pracować. Ale oni z reguły kierują się zaświadczeniem od specjalisty. Musiałyby być konkretne przeciwskazania zdrowotne lub przeciwskazania do pracy w twoim stanie na pełnionym przez Ciebie stanowisku. Tylko w tym drugim przypadku to pracodawca powinien zapewnić ci inne .
ufff troche mi lzej ...czyli nie moga mnie np zwolnic z pracy czy cos jesli medycyna pracy odmowi a gin jest wtedy przymuszona dac l4 tak? bardzo chetnie bym poszla i juz zostala bo jednak brzuszko spore i ciezko ale jesli nie da to bede musiala ciagnac do kiedy ona uzna za stosowne.
 
reklama
Mojemu lekarz tez za bardzo nie chciał wystawić mi L4 ale jak mu wyjaśniłam że nie mogę tam pracować to od razu wystawił bez gadania no chyba za cos mu płacę :D
 
ufff troche mi lzej ...czyli nie moga mnie np zwolnic z pracy czy cos jesli medycyna pracy odmowi a gin jest wtedy przymuszona dac l4 tak? bardzo chetnie bym poszla i juz zostala bo jednak brzuszko spore i ciezko ale jesli nie da to bede musiala ciagnac do kiedy ona uzna za stosowne.
Będzie musiał no chyba że w pracy maja dla ciebie odpowiednie stanowisko pracy zwolnic nie mogą
 
Mojemu lekarz tez za bardzo nie chciał wystawić mi L4 ale jak mu wyjaśniłam że nie mogę tam pracować to od razu wystawił bez gadania no chyba za cos mu płacę :D
no ja bylam 2,5 miesiaca myslalam ze juz tak zostanie a tu zaskoczenie... kolezanki sie smieja ze moglam troche sciemniac:rolleyes2: ale bylam tak skupiona na dziecko i ze zapomnialam:p
 
to walcz o L4 kobiety w ciąży mogą w pracy stojącej pracować 4 h a na pewno na takie coś nie zgodzi się właściciel lub kierownik
pojde w pt do niej mam nadzieje ze mnie przyjmie, bo planowana wizyte mam 18tego i zobaczymy co powie:unsure: stresuja mnie takie sytuacje nikepotrzebnie.jestem przekonana ze nie dam rady tyle latac na nogach ,a w pracy sie modla zebym nie wracala bo strach.
 
pojde w pt do niej mam nadzieje ze mnie przyjmie, bo planowana wizyte mam 18tego i zobaczymy co powie:unsure: stresuja mnie takie sytuacje nikepotrzebnie.jestem przekonana ze nie dam rady tyle latac na nogach ,a w pracy sie modla zebym nie wracala bo strach.
To jej powiedz że źle się czujesz i nie dasz rade pracować może ja jakoś uda się wybłagać
Trzymam kciuki aby się udało bo teraz będzie coraz ciężej
 
reklama
To jej powiedz że źle się czujesz i nie dasz rade pracować może ja jakoś uda się wybłagać
Trzymam kciuki aby się udało bo teraz będzie coraz ciężej
dziekuje kochana oby sie udalo ...musze sie ogarnac i niestresowac do pt. bo dziecko najwazniejsze.a itak tyle mamy teraz na głowie ... o polowe mi lzej jak troszke porad dostalam :)
 
Do góry