reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Wiecie tyle ze ja jestem za bardzo uczuciowa i takie cos i bardzo mnie dotyka to jak on sie tak zachowuje . A szczegolnie teraz potrzebuje wsparcia . Nieraz jak mnie bolało dzwonilam do niego to czulam pomimo tego ze jest 3 tys km odemnie takie jakies wsparcie i ze ktoś sie martwi . A teraz to mnie dobiło ze tak mnie potraktował ..

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja rozumiem, bo ja też jestem uczuciowa.. Ale nie pozwalam swojemu mężowi na takie traktowanie. A im bardziej Ty będziesz dzwoniła i pisała, tym bardziej On będzie to olewał, bo uznał, że na rację i tylko to się dla Niego liczy.. a jak Ty nie zgodziłaś się z nim od razu, to teraz się męcz. Odpuść, a zobaczysz że się odezwie. Nie możesz tak się przejmować, zajmij się sobą i nie uzależniaj swojego życia od jego himerów. To głupie jak On się zachowuje, a jego argumenty są śmieszne.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wiadomosc od mojego meza : Bo przeczytasz byle gowno i lykasz wszystko jak pelikan . Jakoś widział nieraz jak matki swoje noworodki ubieraly w rzeczy od razu z paczki.. ale nie ma sensu nawet i tym gadać bo i tak masz swoją racje i nie przegadasz.


Dziewczyny ja mam dosc .. nerwowo mnie dzis wykonczyl

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam lekarstwo na takie sytuacje. Wycisz telefon idź spotkaj się z koleżanką, albo idź spać. Emocje opadną i będzie łatwiej.
 
Hej dziewczyny,ja dziś padam,kupiłam wreszcie poduchę ciążowa :laugh2: i pierwsze ciążowe jeansy w h&m :Dale zakupy mnie wymęczyly,co chwile sikać latałam w galerii,brzuch się napinał i ledwo chodziłam.Dobrze,ze mąż mi pomagał i wybierał jeansy i szukał rozmiarów,bo ja to nawet spodni swoich w przymierzalni nie mogłam ściągnąć tak mi ciężko było o_OTeraz będę leżeć i trochę się uczyć na jutrzejsze zajęcia.
Miłego wieczoru :happy2:
 
@mrsMalec Wiem,że jest Ci ciężko,ale spróbuj się z nim nie kontaktować.Nawet nie próbuje Cię zrozumieć. A po za tym przecież on tego nie będzie prał więc o co mu chodzi..Ja do swojego się nie odzywam.Poszłam na spacer i niech sobie siedzi sam.Też jestem bardzo uczuciowa i nie lubię się kłócić,ale za to co mi dzisiaj powiedział to będę gryźć się w język a się do niego nie odezwę.
 
Kochana mnie przeraża, ze jeszcze dwie wypłaty i juz poród :D

p19uflw1nv024jhl.png
Mnie też dlatego dzisiaj zrobiłam dość spore zakupy :D
 
@mrsMalec, odpuść, skoro Go nie ma 4 tyg to sobie to wypierzesz, czego oczy nie widza tego sercu nie żal. Ja mojej 6 latce dalej piorę rzeczy ze sklepu,chyba, że to warstwa nie mająca kontaktu ze skórą to wtedy czasem nie. Przykre, że stara się być mądry tam gdzie nie trzeba.
My dzisiaj byliśmy na basenie z córką i było sympatycznie, później zeszłam na dół do moich rodziców z Nadią, żeby mąż się przed nocką zdrzemnął, miałam go o 18 budzić, więc siedziałyśmy tam na dole, żeby o 18 jak wstanie iść na plac zabaw, a jak wyszłam o 18 na górę okazało się, że zamiast spać siedział przy kompie, i nie wiem po jaki ch*j zaczął ściemniać, że nie, a myszka się świeciła sama tak z dupy. Oczywiście weszłam w historię i w najlepsze od 30 minut sobie siedział przy kompie, zamiast zejść i spędzić czas z córką. Ja nie zamierzam się denerwować po prostu się nie odzywam, bo nie znoszę jak ktoś robi ze mnie idiotkę i głupio ściemnia.

Edit: @mrsMalec uspokój się, bo tylko sobie robisz krzywdę i dzidzi, jedź na ip niech Cię zbadają, ale najlepszym lekarstwem będzie dla Ciebie spokój.
 
reklama
Do góry