reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Ech, nawet nic nie mówcie mi o czasie. Ja niby mam już dużo a wciąż za mało. Im bliżej grudnia tym bardziej wpadam w panikę jak ja to wszystko ogarnę. Znaczy, wiem że dam radę bo nie będzie innej opcji. Ale czuję się jakbym wchodziła do totalnie ciemnej jaskini i to bez odrobiny światła. Brrr... Chyba sobie kupię jakiś poradnik o dzieciach + jakiś o pozytywnym myśleniu xD Jeszcze położna z mojej okolicy nie bierze już dziewczyn pod swoje skrzydła i odesłała mnie do jakiejś durnej pipy.... -.-

@mrsMalec no za bardzo się spięłaś tym swoim chłopem. Ale jedź i bądź ostrożna <tuli> A przede wszystkim uspokój nerwy :*
 
reklama
Dziewczyny ja mu nie wybacze tego ze przez niego jade na ip .. wszystkiemu on jest winny .. ja sama nawet do auta wsiac nie moglam ;( strasznie sie boje ..

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@mrsMalec, odpuść, skoro Go nie ma 4 tyg to sobie to wypierzesz, czego oczy nie widza tego sercu nie żal. Ja mojej 6 latce dalej piorę rzeczy ze sklepu,chyba, że to warstwa nie mająca kontaktu ze skórą to wtedy czasem nie. Przykre, że stara się być mądry tam gdzie nie trzeba.
My dzisiaj byliśmy na basenie z córką i było sympatycznie, później zeszłam na dół do moich rodziców z Nadią, żeby mąż się przed nocką zdrzemnął, miałam go o 18 budzić, więc siedziałyśmy tam na dole, żeby o 18 jak wstanie iść na plac zabaw, a jak wyszłam o 18 na górę okazało się, że zamiast spać siedział przy kompie, i nie wiem po jaki ch*j zaczął ściemniać, że nie, a myszka się świeciła sama tak z dupy. Oczywiście weszłam w historię i w najlepsze od 30 minut sobie siedział przy kompie, zamiast zejść i spędzić czas z córką. Ja nie zamierzam się denerwować po prostu się nie odzywam, bo nie znoszę jak ktoś robi ze mnie idiotkę i głupio ściemnia.

Edit: @mrsMalec uspokój się, bo tylko sobie robisz krzywdę i dzidzi, jedź na ip niech Cię zbadają, ale najlepszym lekarstwem będzie dla Ciebie spokój.
Ja bym pewnie odcięła kompa :D
Mój ostatnio tak poszedł z dzieckiem na podwórko się bawić, ze siedzieli na trampolinie i grali ...podejrzewam, ze w angry Bird. Nie chciało mi się tego komentować, faceci są jak dzieci momentami.
 
Dziewczyny ja mu nie wybacze tego ze przez niego jade na ip .. wszystkiemu on jest winny .. ja sama nawet do auta wsiac nie moglam ;( strasznie sie boje ..

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
Przepraszam z góry , ze to napiszę, ale jedziesz na własne życzenie. To, ze Cię wkurzyl to raz, ale zamiast odpuścić dla siebie i dzidzi wkrecalad się w niego......wybacz. mam nadzieję, ze na stresie się skończy. Wycisz się w końcu i głową do góry :* żaden facet nie jest odpowiedzialny za to co się z tobą dzieje i twoja ciąża.
Ja z moim też miałam ostatnio niewesolo, ale sorry Jasiek jest dla mnie ważniejszy niz wkręcanie się w krzywe akcje
 
Dziewczyny ja mu nie wybacze tego ze przez niego jade na ip .. wszystkiemu on jest winny .. ja sama nawet do auta wsiac nie moglam ;( strasznie sie boje ..

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
Nie przejmuj sie jego gadaniem. Jesteś dorosła i też masz coś do powiedzenia. Nie uzależniaj sie tak od niego, bo bedzie cale życie to wykorzystywał. U nas to ja jestem tą osobą, ktora podejmuje większość decyzji i to ja potrafię nie odzywac się do męża. Sprobuj tak. Pokaż mu, że też coś tu znaczysz.
Ale teraz jedz na ip i nie stresuj się już, bo szkodzisz Maleństwu. Trzymam mocno kciuki
 
Dziewczyny w Biedronce jest promocja na proszek Lovella, patyczki takie z ogranicznikiem, duze kwadratowe platki kosmetyczne, mokre chusteczki te mniejsze i do rączek i buziaczków. I pieluchy 1 z Dady chyba po 12 zł.
 
reklama
Do góry